Site Design by DesignerKA

Teknik konular,sohbetler,sitenin işleyişiyle ilgili konular burada paylaşılıyor..
Kullanıcı avatarı
Uygar
Site Designer

Site Design by DesignerKA

Mesaj gönderen Uygar » 17 Eyl 2015 16:49

Site Tasarımı, Uygar KAYA

DesignerKA

Kayseri

Designer tasarımcı demektir. Uygar KAYA, Doğuş üniversitesi, Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden 2011 yılında mezun olmuştur.
Freelance olarak ürün, 3d ve grafik tasarım işleri ile de uğraşmaktadır. KA uzantısı ise KAYA'nın kısaltması olup kuzenler arasında birbirimize KA! şeklinde seslenmemizden gelmektedir.

faruk gorez

Re: Site Design by DesignerKA

Mesaj gönderen faruk gorez » 17 Eyl 2015 21:22

Site Design by DesignerKA -Uygar bey başarılar diliyoruz projemturk ailesi olarak size...
3d ve grafik tasarım uzmanı UYGAR KAYA BEY...
projemturk haber portalımızın sitemizin tasarımcısı ERDEM Beyle beraber fikir babası olan güzel insan teşekkür ederiz...

Kullanıcı avatarı
erdemka38
Site Admin

Mesaj gönderen erdemka38 » 19 Eyl 2015 23:25

Faruk kardeşim bu emek hepimizin kendini eklemeyi unutma sen olmasan olmazdı Projemturk.. Designer kısmı büyük oranda Uygar tarafından Çözümlendi tabi daha emekleme aşamasında forum ancak geleceğimizin parlak olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim..

Kullanıcı avatarı
Uygar
Site Designer

Mesaj gönderen Uygar » 20 Eyl 2015 15:22

Bu başlığı referans olsun diye açtım. Bazı yerlere yazıyorum DesignerKA diye, aramalarda çıksın bari :D.

Emeği geçen herkese teşekkürler. Herkes işin bir ucundan tutuyor sağolsun. Birkaç yıl sonra bu sitenin çok aktif olacağına inanıyorum. Ahanda buraya yazdım :D

faruk gorez

Mesaj gönderen faruk gorez » 08 Kas 2015 11:39

Uygar bey - Site Design by DesignerKA merkez ofisi Kayseri de sanırım?

faruk gorez

Mesaj gönderen faruk gorez » 08 Kas 2015 11:40

htc-x9-t1017.html
Uygar beyin ''Site Design by DesignerKA '' yeni çalışması çok başarılı olmuş,emeğinize sağlık UYGAR bey..