Ostim Teknik Üniversitesi

faruk gorez

Ostim Teknik Üniversitesi

Mesaj gönderen faruk gorez » 15 Nis 2017 23:30

ostim teknik üniversitesi hayata geçecek ,ostim çok başarılı özellikle kümelenme ve teknoloji arge üretim alanında
teknik üniv. ostim'e değer katacak

faruk gorez

Re: Ostim Teknik Üniversitesi

Mesaj gönderen faruk gorez » 13 Haz 2017 13:06

Ankara'da Ostim Teknik Üniversitesi kuruluyor

Komisyonda ayrıca Ankara'da "Ostim Teknik Üniversitesi" adıyla yeni bir vakıf üniversitesi kurulmasına ilişkin Yüksekögretim Kurumları Teşkilatı Kanunu'nda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Tasarısı da kabul edildi.

Ostim-Ortadoğu Sanayi ve Ticaret Merkezi Araştırma, Geliştirme, Eğitim, Kalkınma ve Dayanışma Vakfı tarafından kurulacak üniversite, İktisadi ve İdari Bilimler, Mühendislik ile Mimarlık ve Tasarım fakülteleri, Meslek Yüksekokulu, Sosyal ve Fen Bilimleri enstitülerinden oluşacak.

AA

faruk gorez

Mesaj gönderen faruk gorez » 23 Haz 2017 10:32

Ostim teknik üniversitesi vakıf üniversitesi olarak eğitim verecek. Ostim teknik üniversitesinde iktisadi ve İdari Bilimler, mühendislik, mimarlık ve tasarım fakülteleri, meslek yüksek okulu, sosyal bilimler, fen bilimleri Enstitüsü bulunacak....

Kullanıcı avatarı
Z-Kontrol
Site Admin

Mesaj gönderen Z-Kontrol » 30 Haz 2017 12:59

Ostim Teknik Üniversitesi diğer osb ler için çok iyi bir örnek olacak ,hayırlı olsun teknonket ve arge merkezleri ile çok başarılı olacak yeni teknik personle yetiştirilmesi ve arge yüksek teknoloji hususunda,..

Kullanıcı avatarı
Z-Kontrol
Site Admin

Mesaj gönderen Z-Kontrol » 30 Haz 2017 16:00

Kayseri Osb , Ostim modelini kümelenme ve teknik eğitim merkezi olarak model alarak almayı ortak projeler hayata geçirmeyi hedefliyor ostim ve kayseri osb ...