Oto Kasaba Projesi -DKY İNŞAAT

Sektörel gündem,Belediyeler; haber arşivi niteliğinde paylaşımlar..
Cevapla
faruk gorez

Oto Kasaba Projesi -DKY İNŞAAT

Mesaj gönderen faruk gorez » 23 Kas 2015 01:43

DKY İnşaat Oto Kasaba projesi Kurtköy'de yükselecek!
DKY İnşaat, Oto Kasaba projesini Kurtköy bölgesinde inşa edecek. DKY İnşaat Oto Kasaba projesinde 730 galeri olacak. Kurtköy Oto Kasaba projesine bu yıl içerisinde başlanacak..

Oto Kasaba projesi DKY İnşaat tarafından hayata geçirilecek. DKY İnşaat'ın Oto Kasaba projesi İstanbul Anadolu yakasında Kurtköy'de inşa edilecek. Oto Kasaba projesine bu yıl içerisinde başlanılması hedefleniyor.

Çalışmaların devam ettiği Oto Kasaba Kurtköy projesi Anadolu yakasının Oto World Asya'dan sonra ikinci oto galeri projesini yapacak. Oto Kasaba Kurtköy projesi 430 bin metrekare alan üzerinde inşa edilecek.

Oto Kasaba Kurtköy projesinde 730 adet galeri olacak. Kurtköy Oto Kasaba projesi bodrum katlarının olacağı tek katlı binalar olarak tasarlandı. Oto Kasaba Kurtköy projesi İstanbul Park Formula1 ile Okan Üniversitesi arasında kalıyor.
DKY İNŞAAT

faruk gorez

Re: Oto Kasaba Projesi -DKY İNŞAAT

Mesaj gönderen faruk gorez » 23 Kas 2015 01:44

Otokasaba Projesi nedir?
Ali Dumankaya - DKY İNŞAAT YKB
ToyotaSA'nın ilk kuruluşunda Özdemir Sabancı ve babamla beraber çalışarak sektörün otomotiv gelişimini, kurumsallaşmanın katkısını gördüm. Bu tecrübe üzerine Otokasaba Projesi üzerinde çalışmaya başladık. Şehir içindeki 2. el araçların ve koleksiyon otomobillerin şehir dışında bir merkezde toplanacağı bir proje bu. Müze de olacak. OtoTrend adında, Anadolu Yakası Oto Galericileri Derneği ile birlikte 2. el araçların tüm servis ve bakım hizmetlerini vermeyi planladığımız bir girişimimiz var.


Yeni Yüzyıl

faruk gorez

Re: Oto Kasaba Projesi -DKY İNŞAAT

Mesaj gönderen faruk gorez » 31 May 2016 01:01

DKY İnşaat bu projenin yakın zamanda inşallah startını verir...

Cevapla
  • Benzer Konular
    İstatistikler
    Son mesaj