Osso Plastik - Önder Endustriyel

Sektörlerden ve Firmalardan güncel haberler..
Kullanıcı avatarı
mrk38
Yeni Üye

Osso Plastik - Önder Endustriyel

Mesaj gönderen mrk38 » 31 Oca 2018 12:36

Osso plastik markamız ile kamu kurum, yerel yönetimler, turizim ve diger özel sektörler için degişik ölçülerde iç ve dış mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış kalite ve tasarımı en ön sırada tutarak plastik çöp konteyner ve çöp kovası çeşitleri sunmaktadır

Önder Endüstriyel 1996 yılında iç Anadolu merkezinde Kayseri de ticari hayatına başlamış olup sektörümüzde başarılarını artırarak devam etmektedir.

Bugüne kadar tüm çalışmalarda piyasa gerçeklerini görerek yaptığı ürünlerde kaliteyi öne çıkarması taleplilerin hızlı ve güvenli olarak yerine getirmesi iç ve dış piyasalarda aranan marka haline gelmesini sağlamıştır.

OSSO PLASTİK yılların vermiş olduğu tecrübe ile ve ARGE’si ile ürünlerinde daima kaliteyi en üst seviyede tutmayı en ön sırada tutmaktadır

OSSO PLASTİK kalite anlayışı Ürün yelpazemizde bulunan tüm plastik çeşitlerin yüksek teknoloji ile araştırma ve geliştirilmiş mühendislik plastik hammadde %100 HDPE kullanılarak dayanıklı, kırılganlığa karşı mukavemetli ve UV ışınlarına karşı uzun ömürlülüğü sağlamış ve halen hammadde ve kalite ile araştırma ve geliştirme yapmaktayız. Ürettiği her ürünün çevre, sağlık ve iş sağlığı güvenliği standartlarına uygun olmasına önem vermektedir,

Önder Endüstriyel, OSSO PLASTİK ÇÖP KONTEYNER çeşitlerimizi yurt içinde 6 Bayii, yurt dışı 2 bayii ile tüketici noktalara hızlı hizmet sunmaktadır.

Osso Plastik plastik çöp konteynerleri, metal ,galvanizli metalden imal edilmiş ürünlerden farklı üretim şeklinden dolayı tek parça olarak üretilmesi nedeniyle hijyen ve sağlık açısından ayrıcalık sağlamakta ve ek noktalarının bulunmaması nedeniyle de bakterilerin bu noktalarda tutunarak çoğalmasına imkan vermemektedir. ARGE çalışması ile geliştirilmiş plastik hammadde ile metal ve galvaniz çöp konteynerde yaşanan zamana bağlı yüzeyde bozulma paslanma ve korozyon olmamaktadır, Osso plastik çöp konteynerleri tamamen orijinal plastik hammadde kullanılarak imalat yapmakta olup GERİ DÖNÜŞÜM Hammadde yoktur. Bu kalite anlayışı ve ARGE’lerimiz sonucunda Osso plastik çöp konteynerleri uzun ömürlü, hijyenik ve sağlıklı olarak kullanmayı sağlamaktadır.

Osso Plastik ürünleri hijyeni öne tutarak çevre, sağlık ve iş sağlığı güvenliği standartlarına uygun olmasına önem vererek OSSO Plastik, Avrupa ve dünya standartlarımda İSO EN 840- ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO EN 14001 Çevre Yönetim Sistemi, İSO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri’ne uygun CE belgeli ürünlerini Uygun olarak çok sayıda test ve kalite kontrolden geçirmektedir.

OSSO PLASTİK ÇÖP KONTEYNER Ürünlerimizde talebin miktarına göre amblem, logo ve renk çalışması yerel yönetimlerin ve diğer ihtiyaç sahiplerine cevap vermektedir.

Osso plastik çöp konteyner ürün çeşitler ve farklı renklerde 30 litre çöp kovası , 50 litre çöp kovası , 100 litre çöp konteyneri , 120 litre çöp konteyneri , 180 litre çöp konteyneri , 240 litre çöp konteyneri ,360 litre çöp konteyneri ,700 litre çöp konteyneri ve 1100 litre kapasiteli tekerli ve tekersiz çöp konteyneri modeli üretim yapmaktadır.

Osso Plastik plastik sektöründe ve katı atık toplama konusunda dünyadaki gelişmleri takip ederek sektöründe yenilileri sunmaya devam edecektir.Osso Plastik...
yeşil ve temiz bir dünya için……

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Uygar
Site Designer

Re: Osso Plastik - Önder Endustriyel

Mesaj gönderen Uygar » 31 Oca 2018 20:59

Ürünler kaliteli görünüyor. Almanyadaki ürünlerin yerli muadili olmuş.