SEHA YAPI

Özel projeler,karma projeler,inşaat-emlak güncellemeleri..
faruk gorez

SEHA YAPI

Mesaj gönderen faruk gorez » 25 Kas 2015 11:54

Seha-Fuzul-Alzamil-Adese Ortaklığı Hoşdere'de konut yapacak!
İttifak Holding’in inşaat sektöründe faaliyet gösteren markası Seha Yapı’nın da aralarında bulunduğu ortak girişim, Başakşehir Belediyesi’nin düzenlediği ihaleyi kazandı.

Başakşehir Hoşdere Mahallesi’nde 115 bin metrekare alan üzerinde bulunan 1401 Ada 20 Parsel, 1408 Ada 3 Parsel, 1409 Ada 1 ve 4 Parsel sayılı taşınmazların arsa satışı karşılığı hasılat paylaşımı yöntemi ile satılması işine ait Başakşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ihalede; Seha Yapı, Fuzul Grup, Alzamil Gayrimenkul ve Adese tarafından oluşturulan ortak girişimin sunduğu teklif kazandı.

Seha Yapı’nın İstanbul’da inşa edeceği ilk konut projesi olma özelliğini taşıyan projenin detayları önümüzdeki aylarda netleşecek. 375 milyon 120 bin TL bedelle kazanılan ihaleye ilişkin açıklama yapan İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO’su Tahir Atila, “Yaklaşık 115 bin metrekare alan üzerine inşa edilecek projenin ihalesini Fuzul Grup ve Suudi Arabistan merkezli Alzamil Gayrimenkul ile birlikte kurduğumuz ortak girişim ile kazanmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Söz konusu arazide ortak girişimimizle birlikte konut ve iş yerlerinden oluşan büyük bir proje hayata geçireceğiz. İhalenin tüm taraflar için hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.
SEHA YAPI

faruk gorez

Re: SEHA YAPI

Mesaj gönderen faruk gorez » 25 Kas 2015 11:56

SEHA YAPI ULUSLARARASI BİR FİRMAMIZ İSTANBULA DA HIZLI BİR GİRİŞ YAPPACAKLAR..
DAHA ÖNCE TOKİ - SANAYİ TARZI YAPILAR İNŞAAT ETTİLER --
BU PROJE İLE İSTANBULA ÖZEL SEKTÖR ELİ İLE TEMALI PROJE İLE MERHABA DİYECEKLER HAYIRLI OLSUN...

faruk gorez

Re: SEHA YAPI

Mesaj gönderen faruk gorez » 03 Ara 2015 01:31

SEHA YAPI İZMİR BURSA ANKARAYI YATIRIM RADARINA ALDI , YİNE ANTALYA PROJE DÜŞÜNÜLEN İLLER LİSTESİNDE...

faruk gorez

Re: SEHA YAPI

Mesaj gönderen faruk gorez » 29 Haz 2016 12:50

Alzamil-Fuzul ve Seha Yapı Başakşehir projesinin tüm detayları!

Alzamil-Fuzul ve Seha Yapı Başakşehir projesinin detayları netleşti. Asaf İş Adi Ortaklığı adı altında yaklaşık 1000 konut ve ticari üniteler inşa edilecek...

FacebookTwitterGooglelinkedin
PROJEYE SORU SOR
Alzamil-Fuzul ve Seha Yapı Başakşehir projesinin tüm detayları!
29 Haziran 2016, Çarşamba / 02:28
Yeni Projeler

Firma: Asaf İş Adi Ortaklığı
Proje: Fuzul-Seha-Alzamil Başakşehir Projesi

Başakşehir Belediyesi'nin geçen yıl ihale ettiği 115 bin metrekare arsa ihalesini 375 milyon 120 bin TL teklifle kazanan Fuzul Grup, Seha Yapı, Adese ve Alzamil Gayrimenkul İş Ortaklığı harekete geçti.

Suudi Arabistan merkezli Alzamil Gayrimenkul, Fuzul Yapı ve İttifak Holding bünyesindeki Seha Yapı ve Adese şirketleri Asaf İş Adi Ortaklığı adı altında inşaata başlıyor. Kardelen Sitesi'ne yakın konumda olan projeler, 2019'un ilk çeyreğinde teslim edilecek.

Asaf İş Adi Ortaklığı, Başakşehir'de 51 bin 882 metrekarelik 1409 ada 1 no'lu parselde 546 adet konut inşa edecek. Toplam kapalı inşaat alanı 134 bin 431 metrekare olan projede 7-14 kat arasında 10 blok tasarlandı.Projede 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tipleri yer alıyor. Asaf İş Adi Ortaklığı'nın projesinde 94 bin 549 metrekare konut alanı, 11 bin 926 metrekare ticaret alanı yer alıyor. 275 araçlık otoparkın olacağı projede 40 bin metrekare yeşil alan planlandı. Projede İstanbul Çevre Yolu E80 üzerinden Eski Edirne Asfaltı, Atatürk Bulvarı, Arnavutköy-Habipler rotası izlenerek ulaşım sağlanıyor.40 bin metrekarelik 1.408 aada 3 no'lu parselde ise 400 konut ve 26 dükkan inşa edilecek. Toplam inşaat alanı 123 bin 249 metrekare olan proje, A-Kule (4 blok), B-Yatay Blok (2 blok), CApartman I (2 blok) ve D-Apartman II (2 blok) olmak üzere toplam 10 adet konut bloğundan oluşuyor. Projede yer alan bloklar 1-5 bodrum kat ve 6-11 normal kat arasında planlandı.Projede 172 adet 2+1 daire, 154 adet 3+1 daire, 50 adet 4+1 daire, 24 adet 5+1 daire tipi bulunuyor. 25 bin metrekaresi yeşil alana ayrılan proje 113 bin 483 metrekare konut inşaat alanı, 9 bin 765 metrekare ticaret inşaat alanı olacak.


Gülcihan YELKENCİ
Emlakkulisi
NDU5MDM4ND-alzamil-fuzul-ve-seha-yapi-basaksehir-projesinin-tum-detaylari.jpg
NDU5MDM4ND-alzamil-fuzul-ve-seha-yapi-basaksehir-projesinin-tum-detaylari.jpg (42.32 KiB) 626 kere görüntülendi
NTgzODYwMD-alzamil-fuzul-ve-seha-yapi-basaksehir-projesinin-tum-detaylari.jpg
NTgzODYwMD-alzamil-fuzul-ve-seha-yapi-basaksehir-projesinin-tum-detaylari.jpg (24.31 KiB) 626 kere görüntülendi
Mjk3OTA2MD-alzamil-fuzul-ve-seha-yapi-basaksehir-projesinin-tum-detaylari.jpg
Mjk3OTA2MD-alzamil-fuzul-ve-seha-yapi-basaksehir-projesinin-tum-detaylari.jpg (28.55 KiB) 626 kere görüntülendi
Dosya ekleri
NzMyNzc0Nz-alzamil-fuzul-ve-seha-yapi-basaksehir-projesinin-tum-detaylari.jpg
NzMyNzc0Nz-alzamil-fuzul-ve-seha-yapi-basaksehir-projesinin-tum-detaylari.jpg (22.19 KiB) 626 kere görüntülendi

faruk gorez

Re: SEHA YAPI

Mesaj gönderen faruk gorez » 23 Tem 2016 14:25

Konya Zermeram'ın temeli atıldı!

Seha Yapı, Konya’nın en değerli ve en büyük imarlı arazisi üzerinde hayata geçirdiği 800 milyon TL yatırım değeri olan Zermeram karma konut projesinin temel atma törenini Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın katılımıyla gerçekleştirdi.

Seha Yapı tarafından, Konya’nın en değerli ve en büyük imarlı arazisi üzerinde hayata geçirilen ve şehrin en büyük su temalı karma konut projesi olan Zermeram’ın temeli 15 Temmuz, Cuma günü atıldı. Temel atma töreni Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Konya Valisi Yakup Canbolat, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Konya protokolü, İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Korkmaz, İttifak Holding CEO’su Tahir Atila ve geniş halk katılımıyla gerçekleşti.

Zermeram’ın ilk lansmanını geçtiğimiz aylarda yapan Seha Yapı, projenin 353 konutluk ilk etabını 2019 yılında tamamlamayı hedefliyor. Yatırım değeri 800 milyon TL olan ve 425 bin metrekare inşaat alanı bulunan Zermeram’ın; 17 bin 500 metrekaresi biyolojik gölet, 240 bin metrekaresi gri ve yeşil peyzaj olacak. Ayrıca 2.750 metrekaresi sağlıklı yaşam merkezi ve 9.222 metrekaresi de alışveriş merkezi olarak tasarlanan Zermeram projesi ile Seha Yapı, Konya’ya yeni bir yaşam alanı kazandırıyor.

Temel atma töreninde konuşan İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Korkmaz; “İttifak Holding olarak 28 yıldır ülkemiz, milletimiz ve insanlarımız için değer üretiyoruz. Memleketimizin insani, iktisadi ve sosyal kalkınmasına katkıda bulunmak, bizler için büyük bir onur. Enerji planlamalarımızla ülkemizin ekosistemine, geliştirdiğimiz makine sistemleri ile sanayimize, sağlıklı beslenme ürünlerimizle gençlerimize ve tüm insanlığa, yurtdışı yatırımlarımızla Türkiye’mizin dünyanın en güçlü ülkeleri arasında yer alma hedefine hizmet etmeye çalıştık, çalışacağız da…” dedi.

‘Zermeram ile yerleşmiş konut anlayışını değiştiriyoruz’

Grup olarak; perakende, inşaat, gıda, makine ve tarım-hayvancılıktan oluşan beş ana sektöre odaklandıklarını belirten Korkmaz; “Ürettiğimiz ürün ve hizmetlerimizi hali hazırda 120 ülkeye ulaştırıyoruz. Grubumuz, bugün itibari ile yaklaşık 1 milyar TL konsolide ciro elde ederken, doğrudan 4 bin kişiye de istihdam sağlıyor. İttifak Holding olarak inovasyonun gücünün farkındayız. İnovasyon, hem şirketler, hem de ülkeler için kalkınmanın, istihdamın, yaşam kalitesinin, refahın anahtarıdır. Buradan hareketle; bugün temelini atacağımız Zermeram’ı bölgemiz konut sektörünün en inovatif projesi olarak Konyamız’a kazandıracağız inşallah. Zermeram ile Konya’da konut sektörünün altın çağını başlatacağız. Konyamız’ın en değerli ve en büyük imarlı arazi üzerine inşa ettiğimiz Zermeram ile yerleşmiş konut anlayışını baştan aşağı değiştiren bir inovasyona hayat vereceğiz” diye konuştu.

“Ülkemize inancımız sonsuz”

Türkiye’nin son dönemde çok önemli hamleler gerçekleştirdiğini ifade eden Korkmaz, “Hem ekonomik hem de sosyal anlamda çok büyük kazanımlarımız oldu. Millet olarak göstereceğimiz gayretlerle Türkiye’yi dünyanın en önemli ekonomilerinden biri haline getireceğimize inancımız sonsuz. Bu inanç, bize güç veriyor, ülkemizin geleceğine dair sorumluluklarımızı ve daha iyisini yapmak için çalışma azmimizi artırıyor.

Ülke ve millet olarak elde ettiğimiz kazanımlar, iş dünyasının temsilcileri olarak da bizlere itibarlı ve güçlü bir ülkenin vatandaşı olma konforunu dünyanın birçok ülkesinde yaşatıyor. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere Sayın Bakanımız ve emeği geçen tüm taraflara şükranlarımızı arz ediyorum.

Bu onur ve konfor, azmimizi artırdığı, sorumluluklarımızı güçlendirdiği gibi moral ve motivasyonumuzu da daima daha iyisini yapmak adına diri tutuyor. Rabbim birliğimizi, dirliğimizi ve istikrarlı gelişimimizi daim eylesin. Ülkemizi ve milletimizi dünya mazlumlarının, tarih ve gönül birliğimiz olan coğrafyamıza hamilik ve hadimliğimizin ecrini ziyadeleştirsin” dedi.

Konya’ya Zermeram ile yepyeni bir soluk

İttifak Holding CEO’su Tahir Atila da yaptığı konuşmada; Seha Yapı’nın fabrikadan alışveriş merkezine, hastaneden okula, yol ve köprülerden konuta kadar farklı alanlarda bugüne kadar 120 proje, üç milyon metrekarenin üzerinde inşaat gerçekleştirdiğini ve 13 binden fazla aileyi daire sahibi yaptığını belirterek, “Bölgemizdeki konut sektöründe trendlerin belirleyicisi ve hayata geçirdiğimiz inovatif konut projeleri ile lider pozisyondayız. Bugün itibarıyla Ankara, Kırşehir, Konya ve Kuzey Irak’ta yürüttüğümüz projelerimizde toplam 8 şantiyemiz aktif olarak çalışıyor” dedi.

Atila; sözlerine şöyle devam etti: “Hepimizin müşahede ettiği gibi; dünyanın en eski yerleşim merkezlerinden biri olan Konya, Selçuklu’dan miras aldığı asalet, yiğitlik, hoşgörü, ilim ve irfanın rehberliğinde geçmişi kadar görkemli bir geleceğe doğru emin adımlarla yürüyor. Tanpınar’ın da dediği gibi; “Bir başkent, daima başkenttir... Biz de Seha Yapı olarak şehrimizin lider ve güçlü firması misyonumuzla Konya’ya yepyeni bir soluk kazandıracak, güçlü ivmesini destekleyecek, şehre ve insana değer katacak, kısacası Konya’ya “altın çağını yaşatacak” baş tacı bir eser inşa etmek istedik ve şimdi Zermeram ile karşınızdayız. Grup olarak oldukça önemsediğimiz, çıtayı oldukça yukarılara çıkaran, hatta Konya’nın geleceğine de ilham vereceğine inandığımız Zermeram’ı sunmaktan büyük onur duyuyoruz” açıklamasında bulunarak; “Teşrifleriyle bizleri onurlandıran Sayın Bakanımız ve tüm katılımcılara, projemizin ön hazırlık süreçlerinde canla başla çalışan ekibimize, bize gösterdikleri güvenin bir nişanesi olarak Zermeram’dan konut alan kıymetli müşterilerimize, özverili işbirliklerinden dolayı tedarikçilerimize teşekkür ediyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum” dedi.

Zermeram’da herkese uygun bir konut var…

Manzara konutların yanı sıra bahçe dubleks, villa ve yalıların yer aldığı Zermeram’da fiyatlar 236 bin TL’den başlıyor. Konutlar, brüt 120 ile 1.052 metrekare aralığında yapılacak. Zermeram’da yer alan Arasta AVM ise 39 mağaza, 2 adet çok amaçlı salon, 1 adet restoran ve 1 adet marketten oluşuyor. Zermeram projesinde 72 adet 2+1 konut olacak. 249 adet 3+1, 218 adet 4+1, 256 adet 4,5+1, 200 adet 5+1, 1 adet 5,5+1, 23 adet de 6,5+1 konut inşa edilecek. Projede, 14 bahçe dubleks yer alırken 9 adet yalı, 35 adet de villa bulunacak.

Anadolu topraklarında bugüne kadar yapılmış en iyi ve en büyük yaşam projelerinden biri olan Zermeram, yüzde 70’i gri ve yeşil peyzajdan oluşan, nefes alan yemyeşil bir proje olarak tasarlandı. Diğer yandan çevreci bir kimliği de bulunan Zermeram’da üretilecek elektrik enerjisi sayesinde enerji tasarrufu sağlanırken, gri su arıtma tesisi ve yağmur suyu geri kazanımı ile yeşil alanların sulaması da tasarruflu hale getirildi.
Emlakkulisi
13680897_1070101679692018_5921648589548519730_n.jpg
13680897_1070101679692018_5921648589548519730_n.jpg (56.95 KiB) 617 kere görüntülendi
13710045_1070102469691939_3433219634914317761_n.jpg
13710045_1070102469691939_3433219634914317761_n.jpg (81.57 KiB) 617 kere görüntülendi
13718811_1070102453025274_2255050640570475596_n.jpg
13718811_1070102453025274_2255050640570475596_n.jpg (119.01 KiB) 617 kere görüntülendi
13728943_1070102426358610_5584690898392616587_n.jpg
13728943_1070102426358610_5584690898392616587_n.jpg (118.84 KiB) 617 kere görüntülendi
13728945_1070102683025251_4820143568589409764_n.jpg
13728945_1070102683025251_4820143568589409764_n.jpg (103.54 KiB) 617 kere görüntülendi
13731497_1070102976358555_391621584519842664_n.jpg
13731497_1070102976358555_391621584519842664_n.jpg (111.37 KiB) 617 kere görüntülendi

faruk gorez

Re: SEHA YAPI

Mesaj gönderen faruk gorez » 23 Tem 2016 14:25

zermeram-su-temali-karma-konut-projesi-t1364.html
13728945_1070102683025251_4820143568589409764_n.jpg
13728945_1070102683025251_4820143568589409764_n.jpg (103.54 KiB) 617 kere görüntülendi
13731497_1070102976358555_391621584519842664_n.jpg
13731497_1070102976358555_391621584519842664_n.jpg (111.37 KiB) 617 kere görüntülendi

faruk gorez

Re: SEHA YAPI

Mesaj gönderen faruk gorez » 19 Kas 2016 23:37

3.İstanbul Projesi ile İstanbul'a adım atan İTTİFAK HOLDİNG YAPI-İNŞAAT GRUBU SEHA YAPI ,2017 -2018 yılında İstanbul da bir kaç farklı lokasyonda temalı projeler hayata geçirecek...

seha yapı Türkiye ve Yurtdıında konut,ticari projeler,sanayi,alt üst yapı gibi bir çok alanda projeler hayata geçirdi...

faruk gorez

Re: SEHA YAPI

Mesaj gönderen faruk gorez » 28 Ara 2016 10:08

SehaYapı tarafından hayata geçirilen ve toplam 152 dairenin bulunduğu Kule Konaklar…
15780690_1394132207264252_41585286604132255_n.jpg
15780690_1394132207264252_41585286604132255_n.jpg (148.17 KiB) 589 kere görüntülendi

faruk gorez

Re: SEHA YAPI

Mesaj gönderen faruk gorez » 28 Ara 2016 18:53

Seha grubu Zermeram projesinde ik etaptan sonra 2.etabında startını verdi,hafriyat çalışmaları devam eden 2.etap muhtemeln 2017 2.çeyrekte inşa edilecek...

Kullanıcı avatarı
erdemka38
Site Admin
Mesajlar: 1985
Kayıt: 20 Ara 2014 19:15

Re: SEHA YAPI

Mesaj gönderen erdemka38 » 29 Ara 2016 22:36

2000lerde Konya icin iyi isler çıkardılar Zermeram o yılları hatırlatıyor

Cevapla