Bursa İnşaat 2016 - IRES Bursa Gayrimenkul Fuarı

Özel projeler,karma projeler,inşaat-emlak güncellemeleri..
faruk gorez

Re: Bursa İnşaat 2016 - IRES Bursa Gayrimenkul Fuarı

Mesaj gönderen faruk gorez » 14 Nis 2016 11:44

Bursa'nın inşaat sektöründeki zenginliği sergilendi!

İstanbul Yolu Sanayici ve İş Adamları Derneği (İSSİAD), TÜYAP Bursa Fuar Merkezinde 6-10 Nisan tarihleri arasında eş zamanlı olarak düzenlenen Bursa İnşaat ve IRES Gayrimenkul fuarlarını ziyaret etti.

İstanbul Yolu Sanayici ve İş Adamları Derneği (İSSİAD), TÜYAP Bursa Fuar Merkezinde 6-10 Nisan tarihleri arasında eş zamanlı olarak düzenlenen Bursa İnşaat ve IRES Gayrimenkul fuarlarını ziyaret etti. İSSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Altınöz eş zamanlı gerçekleştirilen iki fuarın Bursa'nın inşaat sektöründeki zenginliğini sergilediğini kaydetti. Projelerin görücüye çıktığı stantlara katılımcıların yoğun ilgi gösterdiğini vurgulayan Altınöz "Burada birbirinden önemli projelere imza atan iş adamlarımızla yaptığımız görüşmelerde bölgemizin potansiyelinin farkında olduğu izlenimini aldık. Kısa bir süre sonra Bursa'nın Avrupa'ya açılan kapısı olacak olan İstanbul Caddesi, kalite standartları yüksek, güvenliği üst seviyede ve modern iş yerleri ve konut projeleriyle gelecek yıl gerçekleştirilecek fuarın yıldızı olacağını düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

EL ELE VEREREK

Başkan Yakup Altınöz İSSİAD'ın da her geçen gün gücüne güç kattığını belirterek "Kısa süre önce kurulmasına rağmen Bursa kamuoyunda önemli bir yer edindik. Bölgemizde faaliyet gösteren birçok önemli iş adamımız da derneğimizde görmek bizi mutlu ediyor. Bursa'nın kaderini değiştirmek için her kurumla ortak çalışmalar yürütmeye hazırız. El ele vererek burayı kısa süre içinde Bursa'nın cazibe merkezi haline getirebiliriz" şeklinde konuştu


A Gazete

Cevapla