Atiker Konyaspor - Konyaspor Gayrimenkul Projeleri

Ülkemizdeki spor yatırım haberleri;Stadyumlar,Tesisler,Kulüplerimizden gelişmeler
faruk gorez

Atiker Konyaspor - Konyaspor Gayrimenkul Projeleri

Mesaj gönderen faruk gorez » 14 Kas 2015 22:03

Torku Konyaspor --Torku Konyaspor Futbol Okulları

"Futbolcularımızı milli takımda görmek istiyoruz"

Torku Konyaspor'un altyapı çalışmalarının da devam ettiğini vurgulayan Şan, şöyle devam etti:




"Özellikle tesisleşme yönünde bazı çalışmalar tamamlandı. Konyasporluluk aidiyet duygusunu Konya'daki gençlere yaymak adına futbol okullarımızı tüm yıla yayma projemiz vardı. Merkez ilçelerimizden üçünde futbol okullarımızı tüm yıla yaydık. Altyapımız ve Konya Anadolu Selçukspor ile bugün 700 civarında kardeşimize Konya'da futbol öğretiliyor. İnşallah futbolcu sayımızı artırmayı düşünüyoruz. Konyalı gençlerimizi, Torku Konyaspor ve milli takımımızda görmek istiyoruz. 'Konya ve Torku Konyaspor'dan futbolcu yetişiyor' felsefesini tüm Türkiye gündemine taşımak istiyoruz."

- "Futbolcu kaynağı arıyoruz"

Konyaspor Kulübü Altyapı Koordinatörü Cihan Ünal da Torku Konyaspor Futbol Okulları'nı hayata geçirdiklerini aktardı.

Konya'nın merkez ilçelerinde uyguladıkları futbol okullarını tüm yıla yayma düşüncelerini ilerleyen dönemlerde çevre ilçelere de yapmak istediklerine dikkati çeken Ünal, şunları kaydetti:

"İlçelerden sonra çevre illere de gitmeyi düşünüyoruz. Tamamen futbolcu kaynağı arıyoruz. Çalıştığımız 25 antrenörden 12'si tam zamanlı mesai harcıyor. Okulları tarıyor ve ne kadar turnuva varsa, orada olma zorunluluğumuzu göz önünde bulunduruyoruz. Futbol okullarında kar amacımız yok, sadece sporcuya ulaşmak istiyoruz."

faruk gorez

Re: TORKU KONYASPOR - HABERLER-PRORJELER

Mesaj gönderen faruk gorez » 14 Kas 2015 22:07

Konya şehri de artık Trabzon gibi oldu Konyalı yada Konyada yaşayan değerli dostlar KONYASPORU tutuyor..

KONYAAPOR BU İSTİKRARINI SÜRDÜRDÜĞÜ ALTYAPIYI SPOR TESİSLERİNİ GÜÇLENDİRDİĞİ SÜRECE GAYRİMENKUL YATIRIMLARI YENİ PROJELERİNİNDE HAYATA geçmesi ile zirveye oynayacak Avrupaya gidip başarı sağlayacak bir kulübümüz bu istikrar sürsün 5 yıl içinde şampiyonluk gelir lig kupası Avrupada da başarılar gelecek inşallah bir sporcu için KONYA tam yaşanılacak bir şehir hem metropol hemde huzur şehri..DÜNYA KENTİ KONYA--DÜNYA TAKIMI TORKU KONYASPOR...

faruk gorez

Re: TORKU KONYASPOR - HABERLER-PRORJELER

Mesaj gönderen faruk gorez » 14 Kas 2015 22:14

KONYASPOR
OTEL - AVM PROJESİ HAYATA GEÇİRECEK...

faruk gorez

Re: TORKU KONYASPOR - HABERLER-PROJELER

Mesaj gönderen faruk gorez » 15 Kas 2015 11:53

Altyapı Genel Koordinatörü Cihan Önal ise toplantıda yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"Altyapımız bu yıl yönetim kurulumuzun verdiği destekle ciddi anlamda bir hareketlilik gösteriyor. Başkanımızında bahsettiği gibi futbol okullarını hayata geçirdik. Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Altınordu kulüpleri Konya'mızda futbol okulu işletiyorlar. Bizde bir Süper Lig takımı olduğumuzu bizimde böyle bir ihtiyacımız olduğunu Yönetim Kurulumuz ve Başkanımızla paylaştık. Bu konuda bizim önümüzü açtılar. Şu anda 250 tane sporcumuz var. Bu proje herhangi bir kar amacı güdülmeden ve 12 ay boyunca sadece Konyaspor’a oyuncu kazandırmak amacıyla hayata geçirildi. Bu proje belki daha öncedende düşünülmüş ve yapılmak istenmiş olabilir. Ama bu dönemde bize nasip oldu. Futbol Okulunu 3 merkezde yapıyoruz. Bundan sonraki amacımız bunu çevre ilçelere yaymak. Tamamen futbolcu kaynağı arıyoruz. Avrupa'da nasıl yapılıyor? Türkiye'de nasıl yapılıyor? sorusuna geldiğimiz zaman bunun en çarpıcı veya herkesçe bilinen tarafında öncelik tesis. Biz kurumsal yapıda kulüp olarak, Konyaspor ve Anadolu Selçukspor olarak tesisleşmemizi tamamladığımız zaman modellerden bahsedebileceğiz. Çünkü ne modeli uygularsak uygulayalım saha olmadığı zaman veya tesis olmadığı zaman hepsi havada kalacak. O yüzden önce tesisleşmemizi tamamlayacağız, ondan sonrada bir şekilde Konya ve Türk futbolu için oyuncu yetiştireceğiz. İki kulüpte 25 antrenörle çalışıyoruz. Bu sene Anadolu Selçukspor ve Konyaspor ayrımı yok. Tek kulüp, tek altyapı var. 25 hocamızdan 12-13 tanesi tam zamanlı çalışıyor ve okulları tarıyoruz. Gitmediğimiz bir yer olamayacak. Nerede turnuva varsa biz orada olmak istiyoruz. Orada olma zorunluluğumuz var. 11-12-13 yaş gruplarında küçük gruplarımız var ve bunların altını inanılmaz güzel bir şekilde doldurduk. Bizim piramidin altını doldurma düşüncemiz futbol okulları ve spor okullarıyla başlıyor. Kulüp yönetimimizin bize destekleri var. Sponsorluklarla biraz yönetimimizin üzerindeki yükü hafifletiyoruz..."

Cihan Önal, 'Çakılı Model' dedikleri sistemle 11 yaş, 12 yaş grubunun başındaki antrenörle birlikte sene sene bir değişikliğe gitmeden süreklilik arz edecek bir şekilde mücadelesine devam etmesini sağlamak istediklerini belirterek, "Böyle bir durumda aileyle ve sporcularla gönül bağı oluşuyor. O da yıllarca gidiyor. Biz istiyoruz ki bütün antrenörler her futbolcuya dokunsun" diye konuştu.
konhaber

faruk gorez

Re: TORKU KONYASPOR - HABERLER-PROJELER

Mesaj gönderen faruk gorez » 15 Kas 2015 11:54

Ahmet Şan: Türkiye'ye duyurmak istiyoruz Torku Konyaspor'un Kulüp Başkanı Ahmet Şan, 'Konyaspor'dan futbolcu yetişiyor' felsefesini tüm Türkiye'ye duyurmak istediklerini söyledi.

Ahmet Şan: Türkiye'ye duyurmak istiyoruz


Alt Yapıdaki gelişmelerle ilgili bilgi vermek amacıyla düzenlenen basın toplantısına Ahmet Şan'ın yanı sıra, Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, As Başkanlardan Ömer Korkmaz ve Alt Yapı Genel Koordinatörü Cihan Önal katıldı.

'Konyaspor'da kurumsallaşma adına alt yapıda da çalışmalarımız hızla devam etmektedir' sözleriyle açıklamasına başlayan Ahmet Şan, "Özellikle tesisleşme yönünde ben şu anda yeterli görmesemde bazı çalışmalar tamamlandı. Gençlik ve Spor İl Müdürümüz başta olmak üzere belediyelerimizle irtibattayız. Zannedersem Meram'da bir tesis inşaatı gerçekleştirilecek ve bunun proje çalışmaları yürütülüyor. İnşallah kesinleşince yeri ve donanımı sizlere yine arkadaşlarımız iletecek ve paylaşacağız. Tesisleşmeden başladık. Çünkü olmazsa olmazlardan bir tanesi veya en başında geleni tesisler. Malumunuz Konya Büyükşehir Belediyemizin inşaa ettiği stadyum sayesinde Konya'mız futbolda 2015 yılını dolu dolu geçirdi ve bunun şehrimizin tanıtımı açısından da çok isabetli bir yatırım olduğu görüldü. İnşallah sportif başarılarla da biz bu stadyumumuzu daha iyi değerlendirmeye çalışacağız. Buradan yola çıkarak yine hem Tatlıcak’taki tesislerimizin Anadolu Selçuksporumuza, Kayacak'taki tesislerimizin ise Konyaspor’umuza tahsis edilmesi bizim eksiklerimizin giderilmesi noktasında bir mihenk taşıydı. Bundan sonra önemli olan bence altyapımıza da benzeri tesislerin kazandırılmasıdır. Onun için bu başlık bizim için önemli ve bende sözlerime buradan başlıyorum" diye konuştu.

Konyaspor sevgisini en alt yaş grubundaki gençlerden başlamak üzere her kesime yaymak adına futbol okulunu tüm yıla yayma düşüncesinin de hayata geçirildiğini ifade eden Şan, açıklamasına şöyle devam etti:

"Sağolsun Cihan hocam ve arkadaşları bunu bu sene başlattılar. Futbol okullarımız merkez ilçelerimizden üçünde şu anda devam ediyor. Malumunuz bugüne kadar hep yaz okulu şeklindeydi. Ama bunu bu sene Konyaspor futbol okuluna dönüştürdük. Altyapımızla birlikte Anadolu Selçukspor'da dahil olmak üzere bugün 700 civarında genç kardeşimize ve çocuklarımıza Konya’da futbol öğretiliyor. Futbol okullarıyla sayımızı daha da arttırmayı planlıyoruz ve buradan yetişecek olan Konyalı gençlerimizi inşallah biz Konyaspor'umuzda ve milli takımlarımızda görmek istiyoruz. Özellikle son üç yıldır Anadolu Selçukspor ile beraber yaptığımız pilot takım çalışmasının da bir altyapısıdır bu durum. Ve şu anda da 13-14 yaş grubundan başlamak üzere bir yeni nesil yetiştiriyoruz. Bu futbolcularımızın takımlarıyla beraber 17-18 yaşına kadar gelişmelerini izleyeceğiz. Daha çok bilimsel çalışmalarla da destekliyoruz. Dolayısıyla Konyaspor'dan futbolcu yetişiyor felsefesini tüm Türkiye gündemine taşımak istiyoruz. Yapılan çalışmaların duyurulması ve takdir edilmesi adına, bunun yanında kendilerine her zaman destek olduğumuzu göstermek için Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte buradayız. Kendilerine başarılar diliyoruz..."
057e625c222c78ea9dc08746a8f0f33a.jpg
057e625c222c78ea9dc08746a8f0f33a.jpg (112.07 KiB) 997 kere görüntülendi
konhaber

faruk gorez

Re: TORKU KONYASPOR - HABERLER-PROJELER

Mesaj gönderen faruk gorez » 15 Kas 2015 11:56

KONYASPOR PRORJELERİ
-ALTYAPI-SPOR TESİSLERİ

OTEL
AVM
YENİ GELİR GETİRİCİ PRORJELERTİCARİ...

faruk gorez

Re: TORKU KONYASPOR - HABERLER-PROJELER

Mesaj gönderen faruk gorez » 15 Kas 2015 11:58

TORKU KONYASPOR BU İSTİKRARI SÜRDÜRDÜĞÜ VE ALTYAPISINI FİNANSAL GÜCÜNÜ TESİSLEŞMESİNİ DEVAM ETTİRDİĞİ SÜRECE 2020-2022 GİBİ ŞAMPİYON OLACAKTIR..

İSTİKRAR SÜRDÜRÜLEBİLİR OLDUĞU ZAMAN ANLAM KAZANIR...

faruk gorez

Re: TORKU KONYASPOR - HABERLER-PROJELER

Mesaj gönderen faruk gorez » 15 Kas 2015 13:39

3 yıl önce bugün: Torku Arena'nın İstanbul'da lansmanı yapıldı.
12246670_974411739287499_5197708498893305083_n.jpg
12246670_974411739287499_5197708498893305083_n.jpg (44.92 KiB) 993 kere görüntülendi

faruk gorez

Re: TORKU KONYASPOR - HABERLER-PROJELER

Mesaj gönderen faruk gorez » 15 Kas 2015 13:43

Gerçek kuruluş yıldönümü 1922 olan Konyaspor, kulübün resmi kayıtlarında geçen Konya İdmanyurdu ile birleşme tarihleri olan 1981 yerine, gerçek kuruluş yılını kullanmak için hazırlıklara başladı. (Anadolu'da Bugun)
11707321_10153295878391295_1640902792182429213_n.jpg
11707321_10153295878391295_1640902792182429213_n.jpg (88 KiB) 992 kere görüntülendi

faruk gorez

Re: TORKU KONYASPOR - HABERLER-PROJELER

Mesaj gönderen faruk gorez » 16 Kas 2015 12:59

Torku Konyaspor'umuzun yeni antrenman ve kamp tesisleri olan Konyaspor Kayacık Tesisleri'nde sona doğru gelinirken, tesislerin son durumu DRONE ile havadan görüntülendi.
İki çim sahasının dranajı ve çim serme işlemi yeniden yapılan tesislerin iç tefrişatı da tamamlanmak üzere.
Takımımızın, son rütuşların yapılmasının ardından 10 günlük süre içerisinde Kayacık Tesisleri'ne taşınacağı açıklandı.
TORKU KONYASPOR
12227561_10153297306011295_399875497296617453_n.jpg
12227561_10153297306011295_399875497296617453_n.jpg (133.29 KiB) 989 kere görüntülendi
12227708_10153297306376295_5239945439535961230_n.jpg
12227708_10153297306376295_5239945439535961230_n.jpg (114.36 KiB) 989 kere görüntülendi
12234999_10153297306236295_352223051085918775_n.jpg
12234999_10153297306236295_352223051085918775_n.jpg (123.19 KiB) 989 kere görüntülendi
12241350_10153297305991295_8076032529226816203_n.jpg
12241350_10153297305991295_8076032529226816203_n.jpg (105.43 KiB) 989 kere görüntülendi
12241652_10153297306346295_604791760005047830_n.jpg
12241652_10153297306346295_604791760005047830_n.jpg (127.86 KiB) 989 kere görüntülendi
12243233_10153297306076295_3152105857259993072_n.jpg
12243233_10153297306076295_3152105857259993072_n.jpg (136.86 KiB) 989 kere görüntülendi
12243508_10153297306481295_6930462620420826066_n.jpg
12243508_10153297306481295_6930462620420826066_n.jpg (124.96 KiB) 989 kere görüntülendi
12250096_10153297306406295_4499701039084980517_n.jpg
12250096_10153297306406295_4499701039084980517_n.jpg (52.81 KiB) 989 kere görüntülendi
12274363_10153297305916295_9165843670734008788_n.jpg
12274363_10153297305916295_9165843670734008788_n.jpg (116.4 KiB) 989 kere görüntülendi
ALINTIDIR

Cevapla