Atiker Konyaspor - Konyaspor Gayrimenkul Projeleri

Ülkemizdeki spor yatırım haberleri;Stadyumlar,Tesisler,Kulüplerimizden gelişmeler
faruk gorez

Re: Atiker Konyaspor - Haberler - Projeler

Mesaj gönderen faruk gorez » 07 Ara 2016 19:38

Gent maçını kazanarak UEFA Kupalarına güzel bir veda yapmak istiyoruz

Atiker Konyaspor'umuzda, yarın (8 Aralık Perşembe günü) Belçika'nın KAA Gent takımı ile oynanacak karşılaşma öncesinde Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman ve oyuncumuz Jagos Vukovic bir basın toplantısı düzenledi.

Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu basın toplantı odasında gerçekleşen toplantıda ilk sözü alan oyuncumuz Jagos Vukovic, "Gent ile iyi bir karşılaşmaya çıkacağız. Taraftarımızda bizleri yalnız bırakmayacaktır. Kupada şansımız kalmadı ama güzel bir mücadele sergilemek istiyoruz. Galibiyet için oynayacağız. Ümit ediyorum ki önümüzdeki sezon da UEFA'da yer alırız" görüşlerine yer verdi.

'UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda son maçımızı yarın kendi sahamızda Gent ile oynayacağız' sözleriyle açıklamasına başlayan Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman, "Gent maçıyla UEFA Avrupa Ligi maceramızı noktalayacağız. Gücümüz yettikçe Konya'yı ve Konyaspor'u temsil etmeye çalıştık. Gent takımı yarınki maça mutlak kazanmak için çıkacak. Daha sonra gruptan çıkmak için Braga'dan gelecek sonucu bekleyecekler. Bizim açımızdan önemli olan ise maçın son anına kadar yapabileceğimiz şeyleri yapmak, rakibe de yapacakları şeyi yaptırmamaktır. Bu maçta taraftarımızın da yanımızda olmasını istiyoruz. Gent maçıyla güzel bir veda gecesi yapmak istiyoruz. UEFA Avrupa Ligi önemli bir deneyimdi. Biriktirdiklerimiz önümüzdeki günlerde çok iyi işe yarayacak. Burada kalmamalı. Ligde yukarılara doğru gidip, seneye ve öbür yılda Avrupa'da olmalıyız. Güçlü bir şekilde ligde yerimizi alırsak önümüzdeki yıllarda da UEFA Avrupa Ligi'nde oluruz" şeklinde görüş belirtti.
15419630_954081154693391_4472346973814393364_o.jpg
15419630_954081154693391_4472346973814393364_o.jpg (72.67 KiB) 630 kere görüntülendi

faruk gorez

Mesaj gönderen faruk gorez » 08 Ara 2016 22:22

Konyaspor olarak bu yıl ilk Avrupa Tecrübemizi yaşadık ,Konyaspor istikrarlı olarak yoluna devam etmeli her yıl Avrupa kupalarına kapılmali ligde ilk 6 da olmalıyız hedef 1922 yılında 100. yılımızda Süper Lig Şampiyonluğu
Altyapı ve tesis çalışmaları,scout çalışmaları,sponsorluk ve mali projeler,medya projeleri...
KONYASPOR iyi yolda...

faruk gorez

Mesaj gönderen faruk gorez » 12 Ara 2016 11:57

Efsanelere Vefa Ödül Töreni Kayserispor maçında da devam etti

Kulübümüze geçmiş yıllarda başkan, yönetici, teknik adam ve futbolcu olarak hizmet etmiş isimlerin hatırlanarak ödüllendirilmesini amaçlayan 'Efsanelere Vefa Ödül Töreni' Kayserispor ile oynadığımız maç öncesinde de devam etti.

Atiker Konyaspor'umuzun formasını geçmiş yıllarda futbolcu olarak başarıyla terleten Veysel Cihan, Hasan Hüseyin Köse ve Levent Kartop'a, Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu içerisinde bulunan kulüp binamızda Başkanımız Ahmet Şan tarafından plaket ve isimlerinin yazılı olduğu 42 numaralı Konyaspor forması hediye edildi.

Eski oyuncularımız Başkanımız Ahmet Şan ve İkinci Başkanımız Fatih Yılmaz ile birlikte daha sonra günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ödül töreni sonrasında oyuncularımız duygularını şu şekilde aktardılar.

HASAN HÜSEYİN KÖSE "ALDIĞIM EN ANLAMLI ÖDÜL BU OLDU"

İnsanların yaşarken anılması kadar güzel bir şey yok. Bundan dolayı Konyaspor’un yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum. Belki çok uzun yıllar futbol oynadık, çok ödüller aldık. Ama bana göre en anlamlısı bu oldu. Herkese teşekkür ediyorum.

LEVENT KARTOP "KONYASPOR BİR FUTBOLCUNUN OYNAMAK İSTEDİĞİ BİR KULÜP HALİNE GELMİŞ"

Öncelikle bu stada bayıldım. Gezme fırsatımız oldu, emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Konya’ya yakışan bir stadyum olmuş. Aynı zamanda bizi unutmadıkları için Başkanımız Ahmet Şan ve yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok duygulandım. İstanbul’dan kalktık geldik. Taraftarımızla yeniden buluşma şansımız oldu. Bir futbolcunun oynamak istediği ve sürekli oynayabileceği bir kulüp haline gelmiş Konyaspor. Bizim zamanımızda da öyleydi ama daha çok geliştirmişler. Herkese çok teşekkür ediyoruz bizi unutmadıkları için ve bizi davet ettikleri için. Konyaspor’a bundan sonraki maçlarında da başarılar dileriz.

VEYSEL CİHAN "KONYA'NIN TÜRK FUTBOLUNDA ÜSTLENDİĞİ MİSYONU HAK ETTİĞİNİ CANLI GÖRME FIRSATIM OLDU"

Tabiki öncelikle böyle bir organizasyon yaptıkları için Konyaspor yönetimine ve bu organizasyonda emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Bence çok güzel. Türk futbolu adına bence olması gereken organizasyonlardan bir tanesi. Uzun zaman sonra Konya’ya gelmek bu stadı ve tesisleri görmek beni çok gururlandırdı eski bir futbolcu olarak. Zaten Konya’nın futbol adına üstlendiği misyon olarak da bu güzellikleri hakkettiği yıllardır söyleniyordu. Şu anda ona kavuşmuş durumda olmaları beni ayrıca gururlandırdı. İnşallah bundan sonra hem Avrupa Kupalarında hem Türkiye Liginde şampiyonluklar hedeflenerek daha büyük yerlerde olmasını temenni ediyorum. Herkese sonsuz teşekkür ediyorum.
efsane_kapak(9).jpg
efsane_kapak(9).jpg (292.55 KiB) 629 kere görüntülendi

faruk gorez

Mesaj gönderen faruk gorez » 13 Ara 2016 13:46

Kuruluş tarihimiz 1922 olarak tescillendi

Konyaspor’umuzun kuruluş tarihi 22 Haziran 1922 olarak tescillendi ve logomuzda yer alacak 1922 tarihi Türkiye Futbol Federasyonu'nun son toplantısında gündeme alındı ve oybirliği ile kabul edildi.

Kulübümüz kuruluş tarihimizin logomuzda yer alması için Türkiye Futbol Federasyonu’na başvuruda bulunmuştu.

Talebimiz Türkiyer Futbol Federasyonu'nun geçtiğimiz hafta yaptığı toplantıda ele alındı. Dosya evraklarının incelenmesi sonucunda, TFF Kulüp Tescil Talimatı’nın 5/2 maddesinde bahsi geçen evrakın Federasyona iletildiği görüldüğü belirtilerek, yeni logomuzun kulüp logosu olarak değiştirilmesinin kabulüne karar verildiği açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu bu değişikliği, Spor Toto Teşkilat Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Spor Toto Süper Lig Kulüp Başkanlıkları, TFF Teşkilatı, Lig TV Genel Müdürlüğü, TRT Spor Servisi Müdürlüğü ve A Spor Genel Müdürlüğü’ne bildirerek gerekli düzenlemelerin yapılmasını istedi.
http://www.konyaspor.org.tr/HaberDvm.asp?HiD=2440
logo 1922.jpg
logo 1922.jpg (176.26 KiB) 628 kere görüntülendi

faruk gorez

Mesaj gönderen faruk gorez » 14 Ara 2016 13:15

Başkanımız Ahmet Şan, Trabzonspor ile oynayacağımız Ziraat Türkiye Kupası maçı için kağıt bilet aldı. Ardından taraftarlarımızı hem takımımıza hem de kampanyaya destek olmaları için maça davet etti.
15391048_959821697452670_6267955084511419743_n.jpg
15391048_959821697452670_6267955084511419743_n.jpg (76.81 KiB) 627 kere görüntülendi

faruk gorez

Mesaj gönderen faruk gorez » 14 Ara 2016 14:16

Atiker Konyaspor'umuz alt yapısına taraftar desteği

Mustafa Işıklı isimli yeşil beyaz renklere sevdalı bir taraftarımız altyapıda U11-U12-U13 yaş kategorisinde forma giyen çocuklarımıza kışlık giyecek desteğinde bulunurken, Genel Müdürümüz Muhammed Ak, Konyaspor sevdalısı taraftarımıza desteklerinden ötürü plaket taktim etti.

Atiker Konyaspor taraftarlarının maddi manevi desteğinin kulubümüzü her geçen gün çok daha güçlü kıldığını söyleyen Genel Müdürümüz "Sponsorlarımızın kulübümüze verdiği desteği her zaman için önemsiyoruz ve dikkate alıyoruz. Ancak yeşil-beyaz renklere sevdalı taraftarlarımızın bu konudaki hassasiyeti hepimizi ziyadesiyle mutlu ediyor. Mustafa Bey'e katkılarından ötürü teşekkürlerimizi sunuyorum" şeklinde konuştu.

Mustafa Işıklı ise "Her şey Konyaspor'umuz için. Bugün ya da yarın elimizden geldiğince hem tribünde hem de takımımızın bize ihtiyaç duyduğu her yerde yanında olmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.
15418555_959852310782942_5184762922556499077_o.jpg
15418555_959852310782942_5184762922556499077_o.jpg (177.88 KiB) 626 kere görüntülendi

faruk gorez

Mesaj gönderen faruk gorez » 06 Oca 2017 16:32

Atiker Konyaspor’umuza Bir Sponsor Daha

Atiker Konyaspor’umuz sosyal medya hesapları, resmi web sitelerinin tasarımları, proje geliştirme, imaj ve itibar yönetimi, Konyaspor Dergisi, sunumu geçtiğimiz ay yapılan ve kısa sürede birbiri ardına hayata geçirilecek projeler için The Mediatix şirketiyle sözleşme imzaladı.

İmza törenine başkanımız Ahmet Şan, Bilişim ve Sosyal Medyadan sorumlu As Başkanımız Ahmet Baydar, Genel Müdürümüz Muhammed Ak ve The Mediatix ajans başkanı Özkan Öz basın mensupları katıldı.

“Konyaspor’umuz son dönemde birçok alanda daha kurumsal çalışmak için çaba sarf ediyor. Özellikle günümüzde en önemli husus iletişim, burada doğru ve etkili iletişim önemli” sözleriyle konuşmasına başlayan Atiker Konyaspor Kulüp Başkanımız Ahmet Şan, “Konya’da böyle bir ajansın varlığını yakın zamanda öğrendik. The Mediatix profesyonel bir kuruluş. Kendileriyle bugün medya ajans hizmeti anlaşması yapıyoruz. Yanı sıra tüm sosyal medya yönetimi ve proje geliştirme konularını içeren böyle güzel bir çalışmaya adım attık. Atiker Konyaspor için düşündükleri projeleri yakın zamanda dinleme fırsatı buldum. Çok profesyonel ve genç bir ekibe sahipler. Özken Bey ve arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Konya’mızda bu tür çalışmaların yapılması beni sevindirdi. Onun için hiç tereddüt etmeden Atiker Konyaspor’umuz için böyle bir anlaşmayı yapalım dedik. Kendileri de gayet güzel bir teklif ve projeler sundular. Şimdilik 2.5 yıl gibi bir süreyle sözleşme imzalıyoruz. Her iki tarafın da menfaati olan bu sözleşme hayırlı olsun. Konyaspor’umuz bundan sonra inşallah çok daha etkili olarak o alanları kullanacak. Çünkü takipçilerimiz gerçekten çok sayıda. Bizim tahminimize göre sadece Konya menşeili 4 milyonun üzerinde insanımız var. Özellikle büyük şehirlerimizde İstanbul, Ankara, İzmir gibi ve çevre illerde olmak üzere Antalya gibi, ayrıca dünyanın dört bir yanında da kulübümüzün faaliyetleri yakın takip altında. Tabi iletişim çağında olduğumuz için geçtiğimiz sezon yakalanan sportif başarı ve UEFA Avrupa Ligi’nde yer almamız sebebiyle uluslararası arenada Konya isminden ve Atiker Konyaspor’dan çokça bahsedilir hale geldi. Bunu bizim daha da arttırmamız gerektiğini düşünüyorum. Bir de Konyaspor’a karşı bir sempati oluştu bu sportif başarıyla birlikte” şeklinde konuştu.

Başkanımız “İletişim mecrasını Konya’mızın bir tanıtımı olarak gördüğümüz için bu alanı daha etkili kullanmamız gerektiğini düşündüm ve Özkan arkadaşımız ve ekibiyle daha profesyonelce bir ekiple çalışacağımız için fazlasıyla memnunum. İnşallah bu çalışmaları önümüzdeki dönemde sizlerle yakından takip edeceğiz. Sizlerin de bire bir beraber çalışacağız bir alan olacak. Bugüne kadar çalışmada emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum, hayırlı olsun inşallah” diyerek sözlerini noktaladı.

The Mediatix ajans başkanı Özkan Öz ise “Atiker Konyaspor’a yapılacak her türlü sponsorluk, hizmet aslında Konya’ya yapılmış oluyor. Kulübümüz bu anlamda çok önemli bir misyona sahip. Bu alanda profesyonel bir hizmet ihtiyacı vardı ve bu çok önemliydi. Önümüzdeki yılların planları, kurumsal düşünce yapısı, Avrupa’ya gidildi ve daha da gidilecek inşallah. Bütün bunlar düşünülünce gerekli bir ihtiyaçtı. Özellikle Galatasaray maçında devreye sokacağımız bazı hizmetler olacak “ dedi.

Öz “Neler yapacağız web sitesi, sosyal medya, bütün video tanıtım hizmetleri. Atiker Konyaspor’un kurumsal anlamda olan bütün ihtiyaçlarını biz de kurum olarak karşılamaya çalışacağız. Eksikler tespit ediyoruz, yenilikleri de takip ediyor olacağız. Gerçekten büyük bir takipçi var sosyal medyada baktığımız zaman. Sosyal medyada en fazla takipçiye sahip kulüplerden biriyiz. Bu çok büyük bir avantaj. Ama yeterli mi yetmez. Bu yetmediği için kulüp daha profesyonel ellerle beraber çalışmak ve birlikte güzel şeyler yapmak istedi. Bizler Atiker Konyaspor camiasının bir ferdi olmaktan, Atiker Konyaspor ile birlikte çalışmış olmaktan ve bu önemli sözleşmeye imza atıyor olmaktan dolayı çok mutluyuz. Umarız bu anlaşma hem memleketimiz için hem de bütün Konyaspor taraftarları ve Konyaspor camiası için hayırlı olur” şeklinde konuştu.

The Mediatix ile yapılan anlaşmanın ardından kısa süre sonra daha önceden hazırlanan bazı projeler taraftarın beğenisine sunulacak. Ajans Galatasaray maçıyla birlikte faal olarak Atiker Konyaspor ile çalışmaya başlayacak.
15895448_976611585773681_7880496689930261835_o.jpg
15895448_976611585773681_7880496689930261835_o.jpg (94.93 KiB) 626 kere görüntülendi

faruk gorez

Mesaj gönderen faruk gorez » 09 Oca 2017 17:39

Moryke Fofana 21 numaralı formayı giyecek.
15977478_978742555560584_824203009937664589_n.jpg
15977478_978742555560584_824203009937664589_n.jpg (100.17 KiB) 625 kere görüntülendi