İncesu

faruk gorez

Re: İNCESU

Mesaj gönderen faruk gorez » 08 Oca 2015 23:28

http://www.makinatek.com.tr/arsiv/yazi/ ... katlayacak

Devam eden yatırımları hakkında da konuşan Sarıkaya, şu bilgileri verdi: “Dener Makina Kayseri İncesu Organize Sanayi Bölgesi’nde 122 bin metrekarelik bir alanda sac işleme makinaları üretimi için yeni bir yatırıma 2014 yılı ikinci çeyreğinde başlamayı planlamaktadır. 2016 yılında tamamlanmasını planladığımız yeni üretim tesisi Avrupa’daki en gelişmiş ve modern üretim tesislerinden biri olacaktır. Türk makina sanayisine önemli katkıları olacağını düşündüğümüz, hem ürün çeşidinin artması hem de kapasite artışı ile istihdama ve Türkiye’nin ihracatına katkıda bulunacaktır. Dış ticaret açığımızın azaltılması için sac işleme makinalarında yurtiçindeki müşterilerimin şu anda yurtdışında temin ettikleri bazı yeni modellerin geliştirilmesi ve üretimi de bu yeni tesiste gerçekleştirilecektir. 2023 yılında Dener’in hedefi dünyada aktif olarak 100 den fazla ülkeye ihracat yapan, satış cirosunu 500 milyon Euro’ya çıkarmış, dünyadan sac işleme makinaları denildiğinde en önemli 3 firmadan biri haline gelebilmektir - See more at: http://www.makinatek.com.tr/arsiv/yazi/ ... katlayacak

faruk gorez

Mesaj gönderen faruk gorez » 08 Oca 2015 23:29

incesu bu yatırımlarla daha da büyüyecek zekeriya başkanda iyi planlamalar yapıyor incesu için büyükşehirşe koordineli öalışmalar devam ediyor...

tarihi miras turizm tarım ile ilgili çalışmalarada ağırlık verilmeye başlandı...

faruk gorez

Mesaj gönderen faruk gorez » 11 Oca 2015 22:11

incesu bu hızla giderse 10-15 yıla 100.000 nüfusa ulaşacak incesu osb her ay yeni bir tesis üretime başlıyor banliyo projeleri erü myo gibi projeler incesuyu cazip hale getiriyor....

faruk gorez

Mesaj gönderen faruk gorez » 20 Oca 2015 20:24

Kayseri İli İncesu İlçesi; Sultansakızı Mah. 480 Adet Konut,1’er Adet İlköğretim Okulu ve Cami, Süksün Mahallesi 260 Adet Konut,1 Adet Büfe, Bahçesaray İlçesi;1 Adet 16 Derslikli İlköğretim Okulu İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İkmal İşi..

TOKİ

bu projede işler yarım kalmıştı yüklenici firma bazın sorunlarından dolayı işi bırakmıştı..
ihale bitti hayırlısıyla inşaat devam edip bitecek..

yeni projeler gelecek TOKİ ile İNCESU DA ...ZEKERİYA BAŞKAN İNCESU için bir çok proje hayata geçireceğiz dedi bu dönem için...

faruk gorez

Mesaj gönderen faruk gorez » 24 Oca 2015 12:17

İNCESU BELEDİYESİ ÇOCUK MECLİS BAŞKANI ve KATİPLER BAŞKANI ZİYARET ETTİ...

faruk gorez

Mesaj gönderen faruk gorez » 24 Oca 2015 12:19

KARNE DAĞITIM TÖRENİ SAYIN ZEKERİYA KARAYOL'UN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ

İncesu Garipçe İlköğretim ve Anaokulu öğrencileri 2015 yılında ilk döneminde karnelerini İncesu Belediye Başkanı Zekeriya Karayol ve İlçe kaymakamı Tarık BAHADIR’ın elinden aldılar. Karne törenine katılan İncesu Belediye Başkanı Zekeriya Karayol, İlçe Kaymakamı Tarık BAHADIR, İlçe Milli Eğitim Müdürü, İlçe Müftüsü, Garipçe mahalle muhtarı, okul öğretmen ve öğrencilerinin katılımıyla ilköğretim öğrencilerin karne ve hediyeleri verildi.

Öğrencilerin büyük bir heyecanla ilk dönemi tamamlayıp karnelerini aldıklarını söyleyen Belediye Başkanı Sayın Zekeriya Karayol burada karne heyecanının güzel bir örneğini gördük. Bizlerde bu sılaralardan geldik o yüzden çocukların duygularını çok iyi anlıyoruz. Belediye olarak eğitim camiasına her zaman destek verdiklerini, okulların eksiklerini tamamladıklarını belirten Başkan KARAYOL 100 yıl sonrasını inşa etmek istiyorsak öğrencilerimize yatırım yapmalıyız diyerek sözlerini tamamlayarak öğrencilerin bundan sonraki eğitim dönemlerinde başarılar diledi.
incesu bel.

faruk gorez

Mesaj gönderen faruk gorez » 24 Oca 2015 12:19

sIMG_3685.jpg
sIMG_3685.jpg (77.45 KiB) 405 kere görüntülendi
sIMG_3716.jpg
sIMG_3716.jpg (61.39 KiB) 405 kere görüntülendi
incesu bel.

faruk gorez

Mesaj gönderen faruk gorez » 02 Şub 2015 18:20

Kültürel Mirası aya kaldırma adına bir çok proje çalışması yapıyor İncesu Belediyesi..