Nuh Naci Yazgan Üniversitesi - NNY

faruk gorez

Re: NNY - NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ

Mesaj gönderen faruk gorez » 10 Kas 2015 11:34

Öğrencilerimiz Adana’da Düzenlenen İnovasyon Haftası Etkinliklerine Katıldı

Üniversitemizde öğrenim gören 110 öğrenci, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından 5-6 Kasım 2015 tarihleri arasında Adana’da düzenlenen İnovasyon Haftası etkinliklerine katıldı.
Yenilikçi çalışmaların ihracatla buluşması ve inovasyon kültürünün yaygınlaştırılması için Adana Sheraton Otel’de düzenlenen etkinliklere katılan öğrenciler iki gün boyunca kendi alanında başarısını kanıtlamış şirketlerin üst düzey yöneticilerinin, iş adamı, gazeteci ve yazarların konuşmacı olduğu konferans, panel, work SHOP ve söyleşilere katılarak, konuşmacıların bilgi ve tecrübe paylaşımlarından faydalanma imkanı buldular. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Fillandiya Büyükelçisi Nina Vaskunlahti, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, TÜSİAD Başkanı Cansen Başaran- Symes, MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Sabancı gibi pek çok önemli ismi öğrencilerle bir araya getiren İnovasyon Haftası Etkinlikleri’nde “İş Dünyası ve İnovasyon”, “3D Baskı ve Üretim Teknolojisinin Geleceği”, “Türk İş Dünyası”, ”Sıra Dışı Kadınlar”, ”Geleceğin Akıllı Kentleri”, “Dijital Dünya”, “Narenciye ve İnovasyon”, “İnovasyonu Tetikleyen Güç: Çeşitlilik”, “Tasarım ve Mimari”, “Girişimcilik”, “STK’larda İnovasyon” , “Üniversite Sanayi İşbirliği” gibi konular masaya yatırıldı.
Öğrencilerin, Adana’da İnovasyon Haftası Etkinliklerine katılmasının önemine dikkat çeken Rektörümüz Prof. Dr. Kerim Güney, Üniversitelerinin pazar odaklı olup, inovasyon ve işbirliği kültürünü özendirici ve geliştirici yönde bir organizasyon yaklaşımını benimsediğini hatırlattı. Rektörümüz Prof. Dr. Kerim Güney, “Üniversitemizde eğitim; esnek, dinamik, disiplinler arası, bilgiye ulaşma, bilgiyi kullanabilme, bilgi üretme ve üretilen bilgiyi teknolojiye, toplumsal ve ekonomik faydaya dönüştürme yönünde planlanmıştır. Öğrencilerimizin iş dünyası ile işbirliğini güçlendirmeye yönelik firmalar ve uzmanlarla bir araya gelmeleri, firmaların staj ve iş imkânlarından faydalanmaları, kişisel ve mesleki vizyonlarını geliştirmeleri, iş dünyasındaki alternatifler konusunda farkındalık kazanmaları amacıyla, öğrencilerimizin kendi alanları ile ilgili firmalara, fabrikalara, kurum ve kuruluşlara çok sayıda sosyal ve teknik geziler düzenlenmektedir. Bu kapsamda öğrencilerimiz, öğretim üyelerimizin öncülüğünde, 5-6 Kasım 2015’de Adana’da düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftası etkinliklerine katılmışlardır.” dedi.
İnovasyon Haftası Etkinlikleri kapsamında ayrıca, Adana Sheraton Otel’de oluşturulan Üniversitemizin Tanıtım Standı da büyük ilgi gördü
inovasyon1.JPG
inovasyon1.JPG (390.53 KiB) 615 kere görüntülendi
inovasyon2.JPG
inovasyon2.JPG (291.71 KiB) 615 kere görüntülendi
inovasyon3.JPG
inovasyon3.JPG (261.71 KiB) 615 kere görüntülendi
inovasyon4.jpg
inovasyon4.jpg (107.84 KiB) 615 kere görüntülendi
inovasyon5.JPG
inovasyon5.JPG (420.68 KiB) 615 kere görüntülendi

faruk gorez

Mesaj gönderen faruk gorez » 02 Ara 2015 14:13

Üniversitemiz Ana Giriş Kapısı ve Düzenlemesi İçin Workshop Çalışması

Üniversitemiz Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü 5 ve 2. Yarıyıl öğrencileri ile Çukurova Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Mimarlık Bölümü 4. Yarıyıl öğrencileri 28-29 Kasım 2015 tarihleri arasında “Duvarlar” konulu workshop çalışmasını Prof.Dr. Ayşe Sağsöz, Doç. Dr. Altay Çolak, Yrd.Doç.Dr. Z. Yeşim Alemdar, Yrd.Doç.Dr. Şeyda G. Açıkgöz, Yrd.Doç.Dr. Füsun Kocatürk, Yrd.Doç.Dr. Fatih Kiraz, Arş.Gör. Kasım Çelik ve Arş.Gör. Betül Satoğlu yürütücülüğünde üniversitemizde yaptılar. Üniversitemiz ana giriş kapısı ve düzenlemesi için ortaya konan ürünler değerlendirilerek, yürütücülere ve öğrencilere katılım sertifikaları takdim edildi.
duvarlar-wordshop-1.jpg
duvarlar-wordshop-1.jpg (360.48 KiB) 600 kere görüntülendi
duvarlar-wordshop-2.jpg
duvarlar-wordshop-2.jpg (408.77 KiB) 600 kere görüntülendi
duvarlar-wordshop-3.jpg
duvarlar-wordshop-3.jpg (271.54 KiB) 600 kere görüntülendi
duvarlar-wordshop-4.JPG
duvarlar-wordshop-4.JPG (123.82 KiB) 600 kere görüntülendi
duvarlar-wordshop-5.JPG
duvarlar-wordshop-5.JPG (226.96 KiB) 600 kere görüntülendi
duvarlar-wordshop-6.JPG
duvarlar-wordshop-6.JPG (211.07 KiB) 600 kere görüntülendi

faruk gorez

Mesaj gönderen faruk gorez » 04 Ara 2015 16:28

Ünlü Tasarımcı Erbakan Malkoç Öğrencilerle Buluştu
Tarih: 04.12.2015
Yaptığı tasarımlar ile otomotiv sektöründe yeni bir ufuk açan dünyaca ünlü tasarımcı Erbakan Malkoç, Üniversitemizde düzenlenen konferansta öğrencilerle bir araya geldi.
Genç Girişimciler Kulübü tarafından Süleyman Çetinsaya Kültür Merkezinde düzenlenen konferansa katılan Ardahanlı ünlü otomobil tasarımcısı Erbakan Malkoç, çıraklıktan zirveye giden yolculuğunda yaşadıklarını ve tecrübelerini öğrencilerle paylaştı. Tamirci çırağı olarak başladığı iş hayatında, devlet başkanları, krallar, ünlü iş adamları, futbolcular, şarkıcılar ve daha nice kişiye özel tasarımlar ile “Teknolojiyi En İyi Kullanan Firma” ödülünü almaya hak kazanan şirketinin yönetim kurulu başkanı olan Erbakan Malkoç, küçük yaşta anne, baba ve ablasını kaybetmenin acısı ile ilkokuldan sonra okuma hayalini kaybettiğini, onun yerine tamirci çırağı olma hayalini kurmaya başladığını söyledi. Abisinin, kendisini İstanbul’da yanına alarak bir otomobil tamirhanesinde çırak olarak iş hayatına başladığını ifadede eden Erbakan Malkoç, “Hayatımın en yokluk günlerinde bile hiç karamsar olmadım. Şimdiki gençliğe bakıyorum da, o kadar çok mazeret var ki. İlerlememek için tutunacağımız o kadar çok bahanemiz var ki, anlaşılır gibi değil. Mazeret yalandır. Başarılı olmak istiyorsanız ön yargılarınızdan ve mazeretlerinizden kurtulmak zorundasınız. Hayatınızdan, ‘cak’ı, ‘cık’ı çıkarmak zorundasınız. Ucu açık konuşmamak zorundasınız. Yapacağım, edeceğim, geleceğim, olacağım, ne zaman? Benim hayatta hiç mazeretim olmadı.” dedi.
“Tamirci çıraklığı benim en büyük hayalimdi” diyen Erbakan Malkoç konuşmasında, “Çünkü, okulda okuma hayalimi kaybetmiştim. Daha çocuktum ama her şeyin çok farkındaydım. Şartlar insanı çabuk olgunlaştırır. Ben çabuk olgunlaştım. Başarı, zorluklarla mücadele etme sanatıdır. Eğer başarı istiyorsanız neyle mücadele ettiğinize, nasıl mücadele ettiğinize bakacaksınız. Hep bir şeyler yapmanın peşine düştüm. Olmayanı üretip, yapıp, uygulamanın peşine düştüm. 300’ün üzerinde otomobiller üzerinde mucitliği olan, 3 binin üzerinde de dünya genelinde patenti olan bir Türk’üm” ifadelerine yer verdi. Öğrenciler tarafından soru yağmuruna tutulan Erbakan Malkoç konuşmasını şu sözlerle tamamladı: “Özgüveni yüksek insanlar olarak biz şuan dünyaya beş defa geride bırakmıştık. Peki niye yapamıyoruz? Çünkü, çok uyuyoruz. Çok fazla insanların yaptıkları şeyleri tüketmeye yönelmişiz.”
Konuşmasından sonra ayakta alkışlanan Erbakan Malkoç’a, Genç Girişimciler Kulübü üyesi öğrenciler tarafından Üniversitenin plaketi takdim edildi.
erbakan-malkoc-1.JPG
erbakan-malkoc-1.JPG (287.21 KiB) 594 kere görüntülendi
erbakan-malkoc-1.JPG
erbakan-malkoc-1.JPG (287.21 KiB) 594 kere görüntülendi
erbakan-malkoc-2.JPG
erbakan-malkoc-2.JPG (344.66 KiB) 594 kere görüntülendi
erbakan-malkoc-3.JPG
erbakan-malkoc-3.JPG (193.36 KiB) 594 kere görüntülendi
erbakan-malkoc-4.JPG
erbakan-malkoc-4.JPG (270.18 KiB) 594 kere görüntülendi

faruk gorez

Mesaj gönderen faruk gorez » 20 Oca 2016 16:23

Hayırsever iş adamlarımız tarafından Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’ne yaptırılacak olan Diş Hekimliği Fakültesi ile Diş Hekimliği Hastanesi’nin yapımı için gerçekleştirilen protokol imza törenine katıldık.
Kayseri her zaman hayırseverliği ile ön plana çıkmış ve bu konuda marka olmuş bir şehirdir. Eğer şehrimiz için Anadolu’da dört üniversitesi olan önemli bir eğitim şehri diye övünüyorsak bunda hayırseverlerimizin katkısı çok büyüktür.Üniversitemize yaptıkları yardımlar için hayırsever iş adamlarımız İbrahim Özbıyık ve Bekir Özbıyık’a teşekkür ediyorum.
Mustafa Çelik Başkan
12376220_930412907044895_1773610357920929151_n.jpg
12376220_930412907044895_1773610357920929151_n.jpg (72.46 KiB) 553 kere görüntülendi
12417829_930412900378229_2015237346774272029_n.jpg
12417829_930412900378229_2015237346774272029_n.jpg (87.91 KiB) 553 kere görüntülendi
12523144_930412903711562_2627749986783781706_n.jpg
12523144_930412903711562_2627749986783781706_n.jpg (86.58 KiB) 553 kere görüntülendi

faruk gorez

Mesaj gönderen faruk gorez » 20 Oca 2016 18:58

Hayırsever Özbıyık Ailesinden Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’ne Diş Hekimliği Fakültesi ve Hastanesi

Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Hayırsever Özbıyık Ailesi tarafından Nuh Naci Yazgan Üniversitesi kampüsünde yaptırılacak olan Diş Hekimliği Fakültesi ile Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesinin yapımına ilişkin protokol imza törenine katılarak, Özbıyık Ailesi’nin fertlerini tebrik etti.

Kampus alanında 13 bin metrekarelik kapalı alanı bulanacak her iki binanın yapımına ilişkin düzenlenen protokol imza törenine Vali Düzgün’ün yanı sıra, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Güney, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Mustafa Nevzat Özhamurkar, Kayserili Hayırsever İşadamları İbrahim Özbıyık ve Bekir Özbıyık, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyeleri ve Özbıyık ailesi mensupları katıldı.

Vali Düzgün, Rektörlük Toplantı Salonu'nda düzenlenen protokol imza töreninde, Selçuklu Devleti döneminden beri bu topraklarda devam eden hayır işlerine bir yenisinin daha eklenmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 800 yıl önce yapılan Gevher Nesibe Medresesi’nde olduğu gibi protokole konu olan hayır işinin de fakülte ve hastanenin bir arada olduğu bir kompleks olduğunu kaydetti.
Kazanmak kadar kazanılan parayı hayra harcamanın önemini vurgulayan Vali Düzgün, şunları kaydetti:

“Hayırsever ailemize böyle bir kompleksi üniversiteye ve ilimize kazandıracağı için teşekkür ederim. Zor kazandıkları paraları, hayır söz konusu olunca geçekten gözlerini kapayarak verebiliyorlar. Bunu ikinci nesilleri olan İbrahim Bey, Mahmut Bey ve kızları Nazife Hanım’da takip ettiriyor. Onlara da ben çok teşekkür ediyorum. Çünkü vermek herkese nasip olmaz, kazanmak kadar kazandığımız parayı doğru harcamak, hayra harcamak da son derece önemli. Ama böyle güzel eserler bırakarak bu dünyadan ayrılmak ve bu eserler ayakta durdukça, buradan gençlerimiz mezun oldukça, vatana, memlekete hayırlı işler yaptıkça, buradan yöneticiler, öğretmenler, doktorlar çıktıkça bu ailenin de hayır defteri ilelebet kapanmayacak.”

Yapılacak fakülte binası ve hastanenin hizmete girmesiyle Kayseri’nin eğitimine ve sağlığına önemli katkı sağlayacağını belirten Vali Düzgün, bir hayır kurumu olarak faaliyetine başlamış Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’nin bu özelliğini devam ettirdiğini ifade etti.

Vali Düzgün, hayırsever Özbıyık ailesinin Göknar ailesi ile birlikte daha önce mühendislik fakültesi, hukuk fakültesi ve rektörlük binasının yapımında da katkıları olduğunu hatırlatarak, nesiller boyunca bu özelliğini devam ettiren Özbıyık ailesine teşekkür etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ise, protokol imza töreninde yaşanan tablonun Kayseri’nin güzel bir özelliği olduğunu ve diğer şehirlerin buna gıpta ile baktığını belirterek, hayır işi olduğunda Kayserilinin zor kazandığı paraları kolay bir şekilde harcadığını söyledi.

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Güney de, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’nin akademik anlamda sayılı üniversiteler arasına girebilmesi için gayret gösterdiklerini belirterek, bu anlamda kendilerine destek olan ve üniversitenin gelişimine katkı sağlayan başta Özbıyık ailesi olmak üzere hayırseverlere teşekkür etti.

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Mustafa Nevzat Özhamurkar da uzun süredir fizibilite çalışmaları için uğraştıkları projede önemli bir sonuca ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, hayırseverler İbrahim ve Bekir Özbıyık ile ailesine teşekkür etti.

Hayırseverler İbrahim ve Bekir Özbıyık ise, Kayseri’nin eğitimine ve gelişimine katkı sağlayacak olmalarının kendileri için büyük önem taşıdığını ifade ederek, kendilerini hayır yapmaya teşvik edenlere teşekkür ettiler.
Konuşmaların ardından protokol imza töreni gerçekleştirilerek günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

faruk gorez

Mesaj gönderen faruk gorez » 25 Nis 2016 11:49

Öğrencilerimizden Bilimsel Makale Başarısı

Bölümümüz öğrencileri tarafından hazırlanan beş makale iki ayrı bilimsel sempozyumda sunulmak üzere kabul edildi.
4. Sınıf öğrencilerinden Engin Öksüz, Ahmet Altun, Gökay Yücel ve Büşra Ülgerli tarafından bölümümüz Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ali Özen’in danışmanlığında hazırlanan üç bilimsel makale Gaziosmanpaşa Üniversitesi tarafından 11-13 Mayıs 2016 tarihleri arasında Tokat’ta düzenlenecek olan Elektrik-Elektronik ve Bilgisayar Sempozyumunda (EEB 2016) sunulmak üzere kabul edildi. Aynı öğrenciler tarafından hazırlanan diğer iki ayrı makale ise Bülent Ecevit Üniversitesi tarafından 16-19 Mayıs 2016 tarihleri arasında Zonguldak’ta düzenlenecek IEEE ve TUBİTAK tarafından desteklenen ve uluslararası indeksler tarafından taranan IEEE 24. Sinyal İşleme ve İletişim Uygulamaları Kurultayında (SİU-2016) sunulmak üzere kabul edildi.

Makaleleri bilimsel sempozyumda sunulmak üzere kabul edilen öğrencileri makamında kabul eden Rektörümüz Prof. Dr. Kerim Güney, üniversitelerin en önemli görevlerinden birinin de bilimsel çalışmalar yaparak bilgi üretmek olduğunu belirtti. Öğrencilerden çalışmaları hakkında bilgi alan ve onlarla bir süre sohbet eden Rektörümüz Prof. Dr. Kerim Güney, öğrencilerin Elektronik Tasarım ve Uygulaması dersinde yaptıkları çalışmalardan ve bitirme projesi dersinden faydalanarak hazırladıkları makalelerin uluslararası düzeydeki bilimsel sempozyumlarda sunulmak üzere kabul edilmesinin çok önemli olduğunu söyledi. Rektörümüz Prof. Dr. Kerim Güney, görüşmede öğrencileri tek tek tebrik ederek başarılarının devamını diledi.
bilimsel-makale-basarisi-1.jpg
bilimsel-makale-basarisi-1.jpg (228.77 KiB) 521 kere görüntülendi

faruk gorez

Mesaj gönderen faruk gorez » 02 May 2016 16:50

TÜBİTAK Öğrenci Projelerinde Yine Birinciyiz

Üniversitemiz öğrencileri tarafından hazırlanan toplam üç proje TÜBİTAK tarafından kabul edildi.
Ülkemiz üniversitelerinde öğrenim görmekte olan lisans öğrencilerini projeler yoluyla araştırma yapmaya teşvik etmek için lisans öğreniminde yapacakları araştırma projelerine destek veren TÜBİTAK’ın 2209-A kodlu Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı 2015 yılı 2. dönem başvurularının sonuçları açıklandı. Bu program kapsamında öğrencilerimiz tarafından hazırlanan toplam üç proje kabul edildi.
Rektörümüz Prof. Dr. Kerim GÜNEY konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, TÜBİTAK tarafından desteklenmesi kabul edilen proje sayısı yönünden Üniversitelerinin, üniversitelerin öğrenci sayıları dikkate alındığında ülkemizdeki hem vakıf hem de devlet üniversiteleri arasında geçen yıl olduğu gibi bu yılda birinci sırada olduğunu belirtti. Rektörümüz Prof. Dr. Kerim GÜNEY, proje desteği kazanan öğrencileri ve danışman öğretim üyelerini tebrik edip, başarılarının devamını diledi.
PROJESİ KABUL EDİLEN ÖĞRENCİLERİMİZ
1) FATMA NİMET BAYRAKTAR, İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ, İŞLETME BÖLÜMÜ, DANIŞMAN ÖĞRETİM ÜYESİ: YRD. DOÇ. DR. BURCU ORALHAN
2) EDA YILMAZ, MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ, İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ, DANIŞMAN ÖĞRETİM ÜYESİ: YRD. DOÇ. DR. ŞABAN SUAT ÖZSARIYILDIZ
3) BATUHAN KÜÇÜKBULUT, MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ, İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ, DANIŞMAN ÖĞRETİM ÜYESİ: YRD. DOÇ. DR. ALİ BOZER
tubitak-basari-2016.jpg
tubitak-basari-2016.jpg (257.4 KiB) 505 kere görüntülendi

faruk gorez

Mesaj gönderen faruk gorez » 19 May 2016 00:22

endustri-muhendisligi-acilis.jpg
endustri-muhendisligi-acilis.jpg (280.28 KiB) 492 kere görüntülendi

faruk gorez

Mesaj gönderen faruk gorez » 27 Haz 2016 11:39

Kontenjanlar, Burslar ve Ücretler
2016-kontenjan-1.jpg
2016-kontenjan-1.jpg (238.09 KiB) 480 kere görüntülendi

http://www.nny.edu.tr/default.aspx?lid=1&nid=2394
2016-kontenjan-2.jpg
2016-kontenjan-2.jpg (264.69 KiB) 480 kere görüntülendi
2016-kontenjan-3.jpg
2016-kontenjan-3.jpg (277.67 KiB) 480 kere görüntülendi

faruk gorez

Mesaj gönderen faruk gorez » 27 Haz 2016 11:44

NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ TANITIM GÜNLERİ
18 TEMMUZ - 2 AĞUSTOS 2016

Üniversitemizin akademik programları, burs imkânları, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri, yurtiçi ve yurtdışı imkânları hakkında ailelere ve aday öğrencilere detaylı bilgiler vermek üzere 18 Temmuz - 2 Ağustos 2016 tarihleri arasında "Tanıtım Günleri" düzenlenmiştir. Her gün saat 14.00’de başlayacak tanıtım programında bu yıl öğrenci alınacak bölümler tanıtılırken, adaylara meslek seçiminde yol gösterilecek, öğretim elemanları tarafından Üniversitemiz Süleyman Çetinsaya Kültür Merkezi Konferans Salonunda sunum yapılarak Üniversitemiz hakkında detaylı bilgi verilecektir.
fotokulturmerkeziresim.JPG
fotokulturmerkeziresim.JPG (474.33 KiB) 478 kere görüntülendi

Tanıtım Günleri Programı

14:00 Nuh Naci Yazgan Üniversitesi genel tanıtımı.

14:30 Bölüm Tanıtımları: İnşaat Mühendisliği Bölümü, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü, Endüstri Mühendisliği Bölümü, Mimarlık Bölümü, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri Bölümü, Beslenme ve Diyetetik Bölümü, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü, Psikoloji Bölümü, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü, İşletme Bölümü ve İktisat Bölümü.

15:00 Kampüs Gezisi: Fakülteler, Öğrenci Sosyal Merkezi, Spor Salonu, Kütüphane ve Yurtlar.

Adaylar, yukarıda belirtilen saatler dışında da Süleyman Çetinsaya Kültür Merkezinde Üniversitemiz ve Bölümlerimiz hakkında bilgi alabileceklerdir.

Ulaşım

Üniversite’ye Tanıtım Günleri boyunca, Kayseri Şehir Merkezi’nden aşağıda belirtilen saatlerde ücretsiz servis düzenlenecektir. Toplu taşımayı kullanarak Tanıtım Günlerine katılmak isteyenler, raylı sistem ile Selimiye Durağı’na gelip, saat 13.30’da Belsin’den kalkan belediye otobüsüyle Kampüse ulaşabileceklerdir. Kendi araçlarıyla Üniversitemize ulaşmayı tercih edecekler için Üniversitemizin yeri aşağıda verilen krokide belirtilmiştir.

Tanıtım Günleri Servis Saatleri ve Hareket Yeri

Her gün saat 13:00’de Kayseri Park Alışveriş Merkezi Ana Giriş Kapısı karşısındaki otoparktan Üniversitemize hareket edilecektir.

Ulaşım için iletişim telefonu: 0 532 202 47 27

Kampüse Ulaşım Krokisi
kroki(1).png
kroki(1).png (33.58 KiB) 478 kere görüntülendi