Kayseri Ulaşım (Yol Köprü Viyadük ) Çalışmaları

Kullanıcı avatarı
Z-Kontrol
Site Admin

Re: Kayseri Ulaşım (Yol Köprü Viyadük) Çalışmaları

Mesaj gönderen Z-Kontrol » 17 Eyl 2018 16:52

Kysr1966 Hocam Ankara Ülkemizde en fazla kamu yatırımı olan 3 ilden biri..

Malum Başkent ve Meclis orada,bütün bakanlıklar orada özel destek alıyor Ankara,İstanbul kamudan...

Kayseri nüfusa göre kamu yatırımı almada 2017 verilerine göre 81 vilayet içinde 78.sırada !!!!

Kullanıcı avatarı
kysrspr.1966
Tükenmez Kalem

Mesaj gönderen kysrspr.1966 » 17 Eyl 2018 19:03

Hocam buda bizim sorunumuz o zaman.Milletvekilleri yan gelip yatıyor anlaşılan Kayseri derdine değil kişisel dertlere düşüyorlar utanmadan birde yeniden aday oldu ve seçildiler yazık çok yazık.

Kullanıcı avatarı
Z-Kontrol
Site Admin

Mesaj gönderen Z-Kontrol » 17 Eyl 2018 19:11

Kayseri Vekilleri çok etkisiz..

konya vekilleri örneği vereyim ; her vekilin bölgesi var örn ( beyşehir,seydişehir,hüyük,derebucak birbirine yakın komşu ilçeler aynı bölgeyi oluşuruyor) ve her vekilin takip ettiği sektör ve komisyonlar var...

örn ; ziya altunyaldız ; sanayi,teknoloji,enerji,ulaştırma,lojistik...

sağlık,eğitim,tarım-hayvancılık ve kırsal bölgeler,yeşil alan,orman v.b alanlarda komisyonlar var bunları takip eden vekil ve bürokratlar var hem konya ,hemde Ankada.

KONYA VEKİLLERİ ; ilgilisi oldu komisyon ve sektörler ile ilgili Haftalık ve Aylık olarak kamuoyuna bilgilendirme yapıyor...

#BirlikteKonyayız diyor Konya Birlik beraberlik var...

Bursa #BursaBüyürseTürkiyeBüyür diyor , orada da birlk beraberlik var..

birlik beraberlik olan şehri için dertli olan ortak akıla inana ve bunu uyguluyan şehirler vekiller-yöneticileri önderliğinde büyür gelişir..

birlik olmayan şehirlerin başta ulaşım,lojisitk,teknolojik sanayi,tarım-hayvancılık v.b projeleri ağır ilerler hayata zor geçer..

ortak akılla yönetilen şehirlerde EĞİTİM BİNALARI-SAĞLIK TESİSLERİ v.b tesisler,yapılar HAYIRSEVELERİN YERİNE KAMU ELİ İLE YAPILIR...

Kullanıcı avatarı
Z-Kontrol
Site Admin

Mesaj gönderen Z-Kontrol » 17 Eyl 2018 19:47

Teknolojik Yatıırmlar,Ulaşım ve Lojistik yatırımları,sanayi teşvikleri destekleir

Marmara Havzası '' istanbul,kocaeli,sakarya,tekirdağ,bursa,balıkesir,kırklareli) Ankara,İzmir,Manisa illerine veriliyor ve ulaşım hatıtına da barsanız bu iller birbirlerine otoyollar,duble yollar denizyolları hızlı tren hatları lojistik hatlar ile bağlı...

özellikle diyarbakır,şanlıurfa müthiş kamu teşvik ve destekleri alıyor bir çok alanda..

mersin yine çok iyi destekler alan şehrimiz..

KAYSERİ KAMU YATIRIMI ALMADA ( NÜFUSA GÖRE ) 81 VİLAYET İÇİNDE 78. SIRADA..

Cami ve Kur'an Kursu dışında çok eğitim binası '' üniversite kampüslerinde,ilköğretim-lise v.b binalar,öğrenci yurdu ,sağlık tesisleri,eskiden aşevi,güvenlik binaları , farklı kamu kurumları için bina yaptırma yada bağışlama gibi alanlarda Kayserili hayırseverler rakipsiz

Kayseri Kamudan payına düşeni almasını bilmeli..

Diyarbakır havalimanı yenilendi çok sevindik bölgesel bir havalimanı oldu,300 milyon tl bedelle yenilendi..

kayseri havalimanına 2014 yılında arsa alanı çözüldü, tam 4 yılı geçti yeni terminal binası yapılaca ve apron genişşletme yapılacak???

kayseri boğazköprü lojisitk köy 10 yıl oldu dendi ihale edildiği
18 ekimde lojistik köyün yapım ihalesine çıkılacak..

kayseri - yerköy yht ????

kayseri-antalya hızlı tren hattı ???

kayseri otoyol projesi ??

e-ticaret merkezi ???

tomarza - tufanbeyli yolu ve dedebeli tüneli ???

kayserinin ulaşım lojistik e ticaret merkezi projeleri ivedlikle hayata geçmeli..

4 yıl oldu derevenk viyadüğü inşaatı halen bitmedi kasım 2014 işe başlama tarihi ( boğazköprüsü daha kısa sürdü yapım süreci olarak.)

kayserinin teşvikteki yeri değişmeli..

tarım hayvancılık sulama orman anlamında özel teşvik ve destekler almalı kayseri..

Marmara dışında Yeni BİR ÜRETİM HAVZASU KURULMALI

ANADOLU SANAYİ ve ÜRETİM HAVZASI

Kayseri Aksaray Konya Mersin
Adsız.png
Adsız.png (24.92 KiB) 269 kere görüntülendi

Kullanıcı avatarı
Z-Kontrol
Site Admin

Mesaj gönderen Z-Kontrol » 17 Eyl 2018 19:50

ANADOLU SANAYİ ve ÜRETİM HAVZASI

Adsız.png
Adsız.png (24.92 KiB) 268 kere görüntülendi
file.jpg
file.jpg (68.41 KiB) 268 kere görüntülendi
ANADOLU SANAYİ ve ÜRETİM HAVZASI Detaylar viewtopic.php?f=14&t=239&start=250#p39526

Kullanıcı avatarı
Z-Kontrol
Site Admin

Mesaj gönderen Z-Kontrol » 17 Eyl 2018 19:53

Anadolu Sanayi ve Üretim Havzası projesini

şehirdeki seçilmiş arkadaşlara defalarca sunduk geri dönüş olmadı..

sanayi odası başkanımız bu alanda sağolsun gayret gösteriyor,tşkkr ederiz.İnşallah proje hayata geçer...

Kullanıcı avatarı
ahmety38
Yeni Üye

Mesaj gönderen ahmety38 » 17 Eyl 2018 20:17

Ülkemizde paranın bol olduğu zaman Kayserimize yatırım yapılmadı. Paralar suyunu çekti. Artık parasızlıktan yatırım yapılmaz. Yht ihalesi yapıldı 1,5-2 aydan ihale sonuçlanır dendi hala haber yok. Havaalanı terminal binasından da haber yok. Mevcut terminal binasının benzerini yaparlarsa hiç şaşırmam.

Kullanıcı avatarı
mhk
Tükenmez Kalem

Mesaj gönderen mhk » 17 Eyl 2018 20:32

Bizim fabrikaya,tarıma,üretime ihtiyacımız Yok.saraylara saray uçaklara ihtiyacımız var.itibardan tasarruf edilmez kemeri bizler sıkacağız.Ahmet Beyin dediği gibi paranın olduğu dönemde birşey i yapılmayan şehre bu krizdemi yapacaklar?Hukukun,demokrasinin olmadığı tek adam rejiminde yabancı yatırımcıda gelmez

Kullanıcı avatarı
Z-Kontrol
Site Admin

Mesaj gönderen Z-Kontrol » 17 Eyl 2018 20:45

Erdem Hocam....

Develi Çevre Yolları ve Develi-Yahyalı Yol Çalışmaları ile ilgili fotoğraflar bekliyoruz ..

mhk üstad ahmet bey inşallah Kayserinin başta ulaşım,lojisitk projeleri kısa sürede sorunsuz hayata geçer..

ülkemiz yeniden yatırım ve cazibe merkezi olur..

anadolu sanati üretim havzası projesi hayata geçer..

ekonomi düzelir, her anlamda Allahü Teala bizlere en iyisini ve hayırlısını nasip eder İnşallah...

Kullanıcı avatarı
erdemka38
Site Admin

Mesaj gönderen erdemka38 » 17 Eyl 2018 20:48

En kısa sürede hocam 👍🏻