Sunwin

Otomobil, Motosiklet, Tren, Uçak vs. Her Türlü Ulaşım Araçları..
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Z-Kontrol
Site Admin
Mesajlar: 17502
Kayıt: 29 Haz 2017 19:23

Sunwin

Mesaj gönderen Z-Kontrol »

SHANGHAI SUNWIN BUS CORPORATION ATION 海 申 沃 客 车 限 限 公 司

Shanghai Sunwin Bus Corporation (SUNWIN), toplam 2250 Milyon RMB yatırım ve 1271.16 Milyon RMB kayıtlı sermaye ile SAIC MOTOR'un yüzde yüz iştirakidir. SUNWIN'in kayıtlı adresi 18 Guangzhong Rd'tir. Minhang Bölgesi, Şangay, Çin.

SUNWIN fabrika alanı 140.000 metrekaredir 60.000 metrekarelik bir inşaat alanı, şasi atölyesi, gövde atölyesi, boyama atölyesi, genel montaj atölyesi ve araç muayene hattı. Sunwin, yıllık 2000 komple otobüs ve 3000 şasi üretim kapasitesine sahip olup, yeni enerji araç odaklı ürün hattı oluşturmuştur. Enerji kategorisi yakıt hücresi, tam elektrikli, hibrit ve geleneksel dizel otobüs, otobüs uzunluğu sekiz metre ila on sekiz metre, şehir içi otobüs, servis otobüsü ve otobüs de dahil olmak üzere araç uygulamasını kapsar.

SUNWIN, SAIC'in "Dürüstlük, Sorumluluk ve İşbirliği, İnovasyon, Girişim ve Aspirasyon" temel değerlerine bağlı kalmaktadır. SUNWIN'in misyonunu gerçekleştirmek için “Yenilikçi ürün ve hizmeti almak; toplum için değer yaratmak; sürdürülebilir kalkınma sağlamak” uluslararası rekabetçi bir otobüs şirketi ”.

“13. beş yıllık plan” temelinde SUNWIN, yeni enerjinin temel teknolojisini kavramak için “elektrikle çalışan, internete bağlı, paylaşım tabanlı ve uluslararası odaklı” SAIC Group yeni dört modernizasyon gereksinimini takip edecek, akıllı ürün platformu oluşturmak, yeni enerji işletim sistemi kurmak, grup sanayi zinciri kaynakları entegre "geliştirme fikirleri olarak, orta-üst uç ürünlere odaklanmak, yeni enerji ürünlerine odaklanmak, Şanghay toplu taşıma endüstrisinin temel hizmetini yapmak, ve yurtdışı ihracat pazarlarını genişletmek, teknoloji lider pazarı, ürün rehberi müşteri, model kaynak toplamak yenilikçi bir girişim olarak SUNWIN oluşturmak için çaba ortaya koymak.

Kaynak : http://www.sunwinbus.com/index.aspx

https://www.saicmotor.com/chinese/index.shtml

Cevapla